Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok idegekkel ezt a...

Hogy bírjátok idegekkel ezt a világvége hangulatot és páni rettegést az AI miatt?

Figyelt kérdés
Mivel infó szakon tanulok, halmozottan dobálja nekem az algoritmus a hasonló cikkeket, meg a rokonaim is ezzel zargatnak, hogy jön a Mátrix meg a Terminátor, vége a világnak, már fel is lehet mondani mert még szülni is az AI fog helyettünk. És az zavar a legjobban, hogy tényleges szaktudás abszolút 0 (az újságírók részéről is amúgy), de az észosztás meg a vészmadárkodás azért megy gőzerővel. Tisztelet a kivételnek... Ti hogy bírjátok ezt idegekkel? Én már lassan a falat kaparom a témától.

2023. máj. 30. 18:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#9


Igen és közben gyakorizol, mert az milyen jó. Hát persze.


Ezen az oldalon az elmúlt 10 évben volt több 100, több 1000 ilyen zseni bizniszmen akik milliókat raktak zsebre havonta.


Hihetetlen, hogy ez az oldal, hogy vonzza ezeket, csak tudnám akkor hol a színvonal :D

2023. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak az fél akinek van miért.
2023. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom miről beszélsz.


Én értek istenhez, az elméhez. Amint jön egy valódi AI, aznap a földre aranykor zuhan. Akinek nincs annyi spirituális tudása, hogy ezt lássa, az saját poklánk kovácsa.

2023. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rettegek. Épp a közelmúltban hallgattam meg AI témában egy szakmai előadást, nem látok okot rettegni tőle.
2023. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetesen unalmas.
2023. máj. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
Most írom a szakdogám (ráadásul ez a témám is) és rohasztja az agyam ez a sok idiótaság, amit minden létező fórumon tolnak a newbiek. Komolyan, egy kicsit kellene csak olvasni és elnyugodni a valagukon.
2023. máj. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Hiába dolgozom 3,5 éve az informatika területén és nemsokára meglesz a diplomám is, néhol homályos a dolog, utána kellene néznem, képeznem magam kifejezetten ebben a témakörben.


Egyébként nem ettől félek.


Nagy esélyét látom a világháború kitörésének az ukrán konfliktus nyomán, a környezetemben mindenki más is, aki tájékozott a témában, ő pláne.

Ha ez elmaradna, a környezetvédelmi problémák miatt lesznek konfliktusok, mialatt hazánk diktatúra felé megy. Mit megy; vágtat.


Ha nagyon ráérek vagy előkerül a téma, a fentiek miatt tényleg félek.


Mindemellett az egészségi állapotom is rossz és az eddigi életemet is nagyon elrontottam, nehezen kijavítható módon.

2023. jún. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
32%

Eddig kellettek a prolik, hogy melózzanak, amíg a politkusok, sztárok, milliárdosok kokóznak, pedofilkodnak, orgizának, dőzsölnek.

Amint az A.I. képes lesz olyan rendszereket kidolgozni, amikben az automatizált gépek helyettesítik a prolik munkáját. Tehát nem kell már proli, aki összeszerel, se aki megtervezi, se a gyárakban, se a mezőgazdaságban, se az eü.-ben stb. , hanem elegek lesznek a gépek, a gépeket vezérlő A.I. és nagyon kevés ember, aki az A.I.-t "felügyeli", célját meghatározza. Ettől még nem is biztos, h lesz "személyisége", saját célja az A.I.-nak, hanem annyira fejlett lesz, hogy instrukciókat adva neki komplex rendszereket pl. olyan üzemet megtervez, ami automatikusan működik és robotokat gyárt, amik további üzemeket építenek fel, ami további robotokat gyárt.

Amikor ez eljön, akkor a milliárdosok és politikusok egy része elindít egy tömegpusztítási folyamatot, akár egy az A.I.-val létrehozott vírust, amire ők már előre immunissá tették magukat és egy szűkebb szolga réteget.

Ez pár éven belül...

2023. jún. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!