Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Általában milyen gondolatokkal...

Általában milyen gondolatokkal zársz le egy napot?

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 13:38
A kérdező szavazást indított:
Ez egy jó nap volt
Ez egy eléggé rossz nap volt
Ez egy semmilyen nap volt
28 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Ezzel: Uh, de jó, hogy végre ágyba kerültem! :D


Sosem ítélkezem a napom felett, mert semmi értelme. :)

2023. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos egy pár hete már nagyon rossz gondolatokkal, sokszor sírva alszok el.
2023. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Általában sajnálkozom, hogy nekem még állna a pöcök, az asszony viszont már alszik. :(
2023. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Általában semleges. Az, hogy történik 1-2 kisebb rossz dolog a napomban mint pár rosszindulatú személy stb még nem könyvelem el rossznak, az ilyen +- dolgok bele vannak kalkulálva és átlagosok.
2023. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

A szavazásban említettek közül egyikkel sem, így nem szavaztam.


Arra gondolok általában, amiről utoljára beszéltem másokkal.

2023. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem ciklusok vannak. De általában a jó ciklusok dominálnak. Egyet nem szeretek: bűntudattal elaludni. Ha valamit nem csináltam meg az adott napon, amit meg kellett volna (edzés, munka, takarítás, stb), akkor elég rossz hangulatba fekszem le.
2023. máj. 31. 14:18
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Valami pasira gondolok.

Pl az ex hogy tud máshoz nyúlni. Meg úgy általában a pasik.

Nekem ez külön nehezemre esik kapcsolatokban vagy ha érzek.


Aztán társkeren érdekel kik írnak.

Tegnap ahogy az egyik azon témázott elso randon en szexelek e azonnal elköszöntem, mert nem lehet tiltani. És ezen filóztam miért csak tiltás-jelentes van? Sima tiltás miért nincs?

Nem értette mi bajom bele se mentem. Mondtam neki nem is kell hogy értse sok sikert.


Es ezen agyaltam hogy a pasiknak képről jön a szexvágy minden random nőre a neten. Semmi olyan hogy találkozunk fűzne közelítene érezné hogy izzik a levegő, hanem a neten előre egyeztetnek? Olyan kiábrándítóan undorítók.

Hogy semmit nem értenek a nőkhöz.


Aztán agyalgattam azon hogy tapad rám az az exem akitől undorodom, meg a cégnél a karbantartók akiktől szintén.


Ilyeneken marom magam ha nincs semmi nagyobb gondom éppen amit el kell intéznem még. Vagy nem kell a munkán kollegákon kontextusokon agyalni, vagy akármi máson.

2023. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
*első randin szexelek e
2023. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
Èn vagy úgy, hogy "hàt ez a nap nem volt túl fènyes" vagy, hogy elfelejtsem a rettenetes napom ès ne a napomon jàrjon az agyam, àltalàban egy helyes fiúra gondolok:)
2023. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Napközben leszív a gyerek, este leteszem a fejem és a következő kép, hogy ébredek.😀
2023. jún. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!