Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a hülye gondolatoktól?

Figyelt kérdés
Az én problémám a gondolkodássommal van a probléma,beképzelek egy csomo hülyeséget magamban és nem tudok szabadulni tőle meg,nagyon befolyásol minden egyes apro tett vagy helyszinváltoztatás emberekstb,önelégedetlenségem is van nem tudom fogadni el magamat.

2014. jan. 25. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
publikus példa?
2014. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Foglald el magad és nem lesz időd hülyeségekre gondolni.
2014. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát pld nem vagyok megelégedve maggammal kicsike a fejem vékony a nyakam,s ha nem tudok enni akkor félek hogy lefogyok,az alvással is ha nem aluszok eleget akkor megint félek hogy valami bajom van,s ha edzek akkor ugy fogom fel hogy lefogyok,s ilyen hülye gondolatok keringenek és jo volna ezeket valahogy kiverni a fejemből
2014. jan. 25. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:
betegségmániás vagy? a másik meg önbizalomhiány. Figyu. Nekem az segitett, hogy ugysem tudok mit csinálni magammal, ilyennek születtem,ekkora fejjel ilyen füllel ilyen orral stb stb stb, ezen ugysem tudok változtatni,igy nekem mindenképp jobb lesz ha elfogadom magamat.Ha elfogadod magad akkor szeretni is fogod és ha magadat szereted akkor más is szeretni fog. Senki nem akar egy önbizalomhiányos nyavalygo akárkit maga mellé. Próbáld ki azt hgy örülsz magadnak, belenézel a tükörbe és belemosolyogsz, és mondod hogy szeretem magam. Beválik hidd el. Csak minden nap ugy kelj fel és ugy feküdj le. Az emberek nem a külsöd miatt fognak szeretni,hanem a kisugárzásod miatt. lehetsz te a legszebb ember a földön ha közbe hajlott háttal jársz görbe szájjal,lesütött szemmel....fogadok vannak nálad csunyább emberek, ráadásul még a végtag nélkül született Nick Vujicic-nek is van felesége és gyereke... Érdemes lenne rákeresned talán motivál.... A legfeleslegesebb dolog azon görcsölni hogy nézel ki,mikor mások éheznek és hajléktalanok.Örülj neki hogy neked van életed!
2014. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
még kiegészitvén: Légy hálás azért amid van! ahelytet hogy azt nézed mi nem jo vagy uristen milyen betegséged lehet ha....,tudatosan gondolj arra hogy mid van! és mid egészséges!a legjobb gondolatmód változtató! és nincs olyan hogy DE! ha szándékosan erre gondolsz elöbb utobb már magátol jönnek ezek.dolgozni kell érte, igen!
2014. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most épp aval probálkozok hogy nem nézek tükörbe,igyis ugyis annyi ha nézem magam hanem,nehéz de nem adom fel,és köszönöm a biztatást!!
2014. jan. 26. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!