Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depresszió, sötét gondolatok,...

Depresszió, sötét gondolatok, koránkelés után miért gyötörnek ?

Figyelt kérdés
Ha nem kell korán kelnem és kipihent vagyok,normális, kiegyensúlyozott , jókedvű vagyok, de ha hajnali 4-5 kor kelek akkor mintha más tudatállapottba lennék, mindenben a rosszat látom, szorongok, feszült, ideges vagyok, próbáltam korábban is lefeküdni hogy aludjak többet az se segített, ha reggel 6 előtt kelek olyan délig, delután 2-ig nagyon rossz kedvem van mintha a pokolban lennék ,olyan komornak nehéznek tűnik minden,arcul csap a valóság,olyan gondolataim vannak hogy semminek nincs értelme,meg hogy minek ez a rohanás,gürcölés,csak magunkat tesszük tönkre vele, meg hogy milyen hülyén van kitalálva ez az egész élet,fél életünket munkával töltjük , hajtunk azért hogy jobb autónk legyen, nagyobb házunk ,mire meg évezhetnénk addigra megöregszünk lebetegszünk és meghalunk, tegnap hajnali 4- kor keltem , ma reggel már csak 8 kor azóta is a hatása alatt vagyok ezeknek a sötét gondolatoknak.

2018. júl. 4. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig, csak a kérdést

mindenki utál korán kelni, még a nap is rossz helyen van olyankor

legszívesebben mindenkit kinyirna olyankor az ember, meg a "jobb lenne már 2 láb mélyen a föld alatt, legalább tudnék pihenni" érzés is elég gyakori olyankor

2018. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a koránkelés felel ezekért a gondolatokért. Lehet, hogy alapból hajlamos vagy ilyeneken agyalni. Én pont a fordítottan viselkedek, ha keveset alszom. Olyankor egész nap szedált vagyok, semmi sem tud felidegesíteni.
2018. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valóban, szoktam akkor is azon gondolkodni hogy mi értelme van ennek a mókuskeréknek ha ki vagyok pihenve is csak olyankor elhessegetem a sötét gondolatokat egy két poénnal, de hajnali 4-kor 0 humorérzékem van és mindennnek a rossz oldalát veszem észre,nem vagyunk egyformák, van egy kolegám az már korán reggel poénkodik,meg is szoktam kérdezni tőle hogy mit ivott hogy ilyen jó kedve van de ő ilyen humorzsák egész nap.
2018. júl. 4. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!