Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne járjak...

Mit tegyek, hogy ne járjak rosszabbul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy vidéki kisváros, ami annyira kicsi, hogy még csak a falu címet sem kapta meg. Szüleim hoztak ide, amikor 11 éves voltam, azóta legalább ugyan annyi idő eltelt és minden csak egyre rosszabbra fordult.


A ház tele van penésszel, a penészallergiám erre nem nagy segítség, emiatt folyton rosszul vagyok. Szorongok, súlyos migrénes vagyok és valószínűleg több agyi elváltozást is okozott az ittlétem és a 10 éve tartó megállás nélküli stressz és fájdalom emiatt minden munkahelyről kiesek pár hét után és az egyetemről is el kellett jönnöm mivel képtelen voltam teljesíteni bármennyire is falat kaparva el akarok innen jutni.


A folytonos szorongásomra és rohamokra amiket a migrén okoz az is rátesz, hogy nagyjából három éve a szemben lévő házba új lakók költöztek akik a legfőbb kissebbség tagjai. Van három gyerekük, mindhárom itt kerekedett ha jól láttam. Éjjel-nappal bántalmazzák őket, senki nem tesz semmit a faluban. A csávó folyton ordibál és mindenkit fenyeget, körözik (ha jól tudom mert csak hallottam, de gyanúsan állt letakarva az autó utána hónapokat) cserbenhagyásos gázolásért, mindenkinek nekimegy mindegy, hogy hol van éppen és mindenhonnan lopkod. A nő ugyan ezt csinálja csak róla kevesebben tudnak. Az egész telek olyan lett miattuk mint egy szemétlerakó.


Természetesen szeretném őket feljelenteni és a gyermekvédelemnek is szólni, VISZONT nem szeretném, hogy kiengedjék vagy engem találjon meg és rosszabbul járjak mert utána nem csak, hogy folytatódni fog, de még én is nagyobb veszélyben leszek. A névtelen bejelentést hamar kibogarásszák, mivel én voltam az egyetlen az utcában aki nem volt hajlandó barátkozni velük és hozzájuk sem szól mióta meg lettem fenyegetve, hogy meggyilkol mivel egyszer kivittem a kukát amikor már sötét volt és ugye ez zajjal jár, persze nem annyival, mint amennyivel ők járnak minden egyes napon.


Bármilyen megoldás arra, hogy eltűnjenek végre? Arra is gondoltam, hogy az óvodában vagy az orvosnál jelzem ezt, hogy ne én tegyem a bejelentést de itt olyan jóhiszeműek, hogy a mondat úgy indulna, hogy szólt XY..



2023. máj. 31. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:
81%
Névtelen bejelentés?
2023. máj. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!