Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életed legnagyobb...

Mi volt életed legnagyobb problémája? Megoldódott?Vagy meg fog?

Figyelt kérdés
2023. jún. 2. 04:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

A jelenlegi munkahelyem nagyon egy tré hely. Nem tudok onnan lelépni, így ez megoldatlan.

Megoldatlan az is, hogy van egy alapbetegségem, amire nincs nagyon jó megoldás.

2023. jún. 2. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De miért tré?

A betegség mennyire akadályozza a mindennapjaid?

2023. jún. 2. 04:52
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

1# vagyok: a főnök mindent megenged egy kisebb körnek, ami miatt többen szívnak;

A betegség miatt az étkezésre figyelnem kell, emiatt nem olyan a teljesítményem, mint amilyen lehetne pl.: munka-, társas kapcsolatok terén.

2023. jún. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem oldódott meg, és nem fog soha
2023. jún. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Úgy vagyok, mint a négyes.
2023. jún. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Munkahely

Szeretnék a szakmámmal elhelyezkedni (jogász), bármi olyan munkát találni (a lakóhelyemtől max 60 km-re) ahol nem kell műszakozgatni, fizikai munkát végezni, és nem nettó 200 alatt van a fizetés.

Meg fog oldódni ez a probléma? Nem.

2023. jún. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Lakást szeretnék vásárolni, már 40 vagyok, most jól keresek már, de most meg 40 milla egy panel. Minèl több ideig gyűjtök, annál drágább az ingatlan. Nem tudom, hogy megoldódik-e, de a következő 2 évben muszáj lesz neki, engem már a tudat is megnyugtat, hogy egyszer már nem ezen fogok kattogni nonstop.
2023. jún. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
El kellett költöznünk kamaszkorom legelején egy másik városba apám munkája miatt. Nagyon rosszul viseltem, mert szerettem a régi sulimat, barátaimat, az újban meg rossz tanuló voltam, mert nehezebb volt, bántottak, kiközösítettek. Segítséget kértem anyámtól, aki azt mondta, hogy ez az én hibám, hogy engem nem szeretnek. Apámhoz már oda se mentem de ő azt mondta később hogy kellett volna. Akkoriban többször vertek a szüleim, mert szerintük én rosszul viselkedtem, hát lehet, mert tényleg komoly gondjaim voltak, ettől függetlenül szerintem nem kéne gyereket verni. Közben ki kellett bírnom minden napot a suliban, ahol beszólnak, kinevetnek, egyest kapok, mert tanulni se volt erőm, beteget nem jelenthettem mert anyám rosszul volt attól hogy akkor most engem ápolnia kell. Ez majdnem egy évig így ment, de aztán lettek barátaim osztályon belül. Szüleimre azóta is haragszom, most pszichológus tanácsára megbeszéltem velük, nehezen, de talán ki tudunk alakítani egy normális viszonyt.
2023. jún. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 NTBS ***** válasza:
0%
Mindig van valami.
2023. jún. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
Alkalmazotti függéstől való megszabadulás. Még nem oldottam meg.
2023. jún. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!