Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen a fityma megvan...

A péniszemen a fityma megvan vastagodva és kicsit száraz is a makkommal pedig nem érzek úgy mint előtte kicsit olyan mintha érzéketlen lenne. Volt valakinek ilyen problémája? És ha igen megoldódott?

Figyelt kérdés

sokszor jártam miatta urológusnál de semmit nem találtak soha mikor legelőször mentem még nem volt ennyire ilyen csak egy picit most viszont sokkal érzéketlenebb és néha el is zsibbad a makkom mikor merev állapotban van. Elélvezni eltudok de csak orgazmus előtt kezdek egy kicsit is érezni vele valamit az orgazmussal semmi baj nincs az rendben van de addig szinte semmilyen érzés nincs.

Kértem megint időpontot az urológusnál de még 1 hónap van addig és elég idegese vagyok.



2017. ápr. 7. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
nem használsz esetleg másfajta tusfürdőt? az simán tud ilyet, ha éppen nem bírod. nem jó ezzel játszani, sok hasonló esetről tudok, és mindnek metélés lett a vége. csak nálad a makk érzékenységét még pluszba nem értem. viszont ne várj ezzel hónapokat, azonnal menj el vhova akár maszekba dokihoz, 1 hó alatt pont végleg annyi neki ...
2017. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!