Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a gondok...

Mit csináljak hogy a gondok ne a padlóra küldjenek le depresszióba, hanem pattogjak és intézzem? Hogy lehet elfogulatlannak lenni mintha nem is velem történne, és érzelmileg ne érezni a kínt a stresszt a depit a kilátástalanságot a meghalás vágyat?

Figyelt kérdés

#érzelmi fakírság
2023. jún. 3. 10:59
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Mindig arról szol az egész hogy vmi.leküld a padlóra oldjam meg álljak talpra.

Ez ugy egyszer kétszer még el is megy.

De tizedjére huszadjára állandoqn pofonok az élettől.már nem birom.kicsinál.

Ha meg is oldok egyvalamit jön a pofon máshonnan másmiért amit megint oldjak meg.


Elegem van.

2023. jún. 3. 11:01
 2/24 anonim ***** válasza:
2023. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
És arról is szól az egész, hogy neked is, mint rengeteg más embernek, tévesen azt mantrázták, hogy csak magadra számíthatsz, egyedül kell mindent megoldani, mert segítseget kérni ciki. Hát pont nem. Pont az a menő. Sajnálom. Nehéz út vár rád.
2023. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

De az egyik gondom pont segitség miatt van sorozatban


En nem tudom hányan szerelték már pl a csaptelepem ugy, jogy mai nap sz.r.

Vagy beszerelnek egy villanybojlert(szakember!) ami 1 hét múlva majdnem felgyujtotta a házat mert a kábel a falban roszul van bekotve hivtam villanyszerelőt.


Kb egy hónapja nincs melegvizem?

Mert vagy a bojler volt sz.r, lecserélve(egy szakember) aztán a csap hogy nincs viznyomás(2.szakember javitja), aztán kigyullad a ház a bojler miatt(3.szerelo van nálam)

A f.szom ki van mar azzal hogy nem tudok fürdeni de 100 ezrek repkednek el mert fizetek mindent.


Aztan birosági ügyek egyik hagyatéki sz.rbol jön a másik intezzem ezt azt de nem lehet mert biroságtol kérnem kell vmi jognyilatkozatot, de azt sem lehet mert lejárt a személyim de kozben 7-17 ig dolgozom nem tudok hagyateki targyalasokra meg biroságra se rohangálni.

De nem is egyszer kéne hanem állandoan.

Ezen kivul egy rakat mást is kéne inteznem amiben akadályoz a munkám is.

A munkában meg: kb negyed éve neki akartam esni egy nagyfeladatnak, de a csopvez leállít hogy ne azt csináljam de mondom de azt kéne. Igy az igazgato is mosta a fejem hogy tartsam be az utasitásokat.

Ezzel ma ott tartunk hogy felsőbb utasitas szerint 10 napot kaptam most határidot hogy azonnal csinaljam meg a feladatot. Amit 10 nap alatt lehetetlen csak csalással lehet azaz kamu adatok jegyzőkönyvbe. Mert tobb honapos munka.

Most a csopvezzel meg igazgatoval amiert hátráltattak ez lett belole hogy 10-éig azaz 5 munkanapom van leadni azt a sz.rt. aminek már rég neki akartam volna esni csak nem hagytak!


Állandoan van vmi sz.r.

2023. jún. 3. 12:08
 5/24 A kérdező kommentje:

*felsőbb szervek utasitásai szerint pentekig le kell adnom olyan munkát aminek az elvégzéséhez több honap kéne, amit én tobb honappal ezelott már megakartam csinálni csak a hülye csopvez es igazgato felülírt hogy mást csináljak.

Ebbol nagy tárgyalás is volt hogy mit gondolok en hogy nem akarom a csopvez utasításait követni?

Na b+ ezért tessék mert most 10 napom van rá mert felsőbb szervek ránkpirítottak most.


Most a csopvez nemgyőz nyalni meg segiteni hogy kész legyen. Már most mondtam hogy fals adatokkal lesz kész. Máshogy ne is várja senki.


És ezek is minden kicsinál. Hétvégente már kiütöm magam.

2023. jún. 3. 12:12
 6/24 anonim ***** válasza:

A "bojleres" & "csaptepes" meg "nem tudom mit tegyek hétvégén" típusú kérdéseiből ráismerek, szerintem jópár hasonló kérdése volt itt a közelmúltban.


Sok hasznos értékeléssel rendelkező szakembert érdemes keresni a neten, amikor ilyen munkákról van szó.


Munkahelyen a problémákkal kapcsolatosan nehéz bármit mondani.

2023. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

De ezek szakemberek.

Akkor is hazudgálsz amiket irtál. Az nagyon nem ráismerés, hanem egy az egyben kamuk. A többi is csak az már nem is érdekelt, hogy itt írkáljak a magánéletemről is.

2023. jún. 3. 13:01
 8/24 anonim ***** válasza:

"De ezek szakemberek."


Referenciával rendelkező szakembereket keress, van ahol értékelik őket és lehet látni az értékeléseiket.

Kollégáknál, ismerősöknél is körbekérdezhetsz, nem tud -e valaki jó szakembert ajánlani.

2023. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"Akkor is hazudgálsz amiket irtál."

Nem "egy személy" szól hozzá a kérdéshez és szerintem a múltbeli kérdéseidnél is nagyon sokan próbáltak segíteni, csak az ilyen "hétvégén szenvedek, unalom", "menj ki a házból", "de nincs kedvem" típusú párbeszédek sehova se vezetnek.

2023. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

A multbeli kerdesem a bojlerről linkeljem? Itt a gyk-n magyarázták nekem mi az a fix bekötés meg ilyenek. Szabályosan tanulgatnom kellett hogy tudjam mi az istenért nincs melegviznyomásom miután felszereltek egy bojlert!

Mert a szerelő aki mellesleg szakmailag végzett es mellesleg cége van, egyszeruen ugy hagyott engem hogy bojler van viznyomás meg helo.

A hétvégéimen meg kiütöm magam elobb irtam. Haverok buli illumináltság. Ne vergodj mar azon hogy besarazz másokat. Nem is engem de más kérdéskiíroķat se. Mi vagy te vmi ítélőszék?

2023. jún. 3. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!