Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Sír a felnőtt...

Mit tegyek? Sír a felnőtt gyerekem a kilátástalanságtól.

Figyelt kérdés
Dolgozik, de nem látja már miértjét, hogy vezetne valahova. Külföldre nem tud menni, kiskorától tanulja az angolt, de még mindig nem tudja, ezért nem is lett érettségije, csak egy szakmája (3 év szakmai után ment befejezetlenül 2 éves érettségire), amiben végül nem helyezkedett el. Az a gond, hogy már én is sírni szoktam, csak én egymagam éjjel. Egy csomag lapkasajt mindjárt 1000 ft, egy kotmány croissant 350 ft. Mindenből a legolcsóbbat vesszük, legyen az kenyér, nagykiszerelésű shampon, tusfürdő, folyékony szappan, zsepi, wc papír, ruhát Humanából vesszük a maradékot a 200 ft-s napokon és így is drága az élet. Semmi extrát nem veszünk. Megy a munka ezerrel a számlák befizetéséért. Lesz valaha jobb ez a gazdasági helyzet?
2023. febr. 25. 22:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
4%

Én a nők oldaláról tudok nyilatkozni: sokkal inkább kapok így bármilyen segítséget (korábban, amikor súlyos beteg szülőt ápoltam, akkor méginkább.)


De amióta a COVID járvány elterjedt - és hiába állítják, hogy véget ért - egyszerűen nem állt helyre a gazdaság úgy, hogy mint annak előtte.


Szóval: aki nőnek született, az inkább számíthat segítségre, szinte minden szempontból. Férfi ismerőseim szenvednek sokkal jobban a kilátástalanságtól. Kivétel nélkül időskorúak.

2023. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%

Hány éves a gyereked?

Mit dolgozik?


Talán kicsit javul, de nem megy vissza annyit mint amennyit emelkedett!

2023. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez hogy jön ide? Akkor sem tartanak el téged, fizetik a csekkeket, vesznek neked jóminőségű ételt és ruhát ha nő vagy.
2023. febr. 25. 22:38
 4/21 anonim ***** válasza:
6%

Sajnálom , ironikus, de az élet szépségét épp annak múlandósága biztosítja.

Ez is elillan ahogy jött.

Hidd el

2023. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Ki kell menni külföldre.
2023. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Ezt azért borzalmas volt olvasni, de tényleg ez a magyar valóság. Egyre több ilyen történetet kéne összegyűjteni és valahol a nyilvánosság elé tárni. Hátha változna valami. De lehet, hogy túl naiv vagyok.
2023. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
14%

Nyilván ha nő vagyok, akkor legalább - még ha csak látszatra van is így - de TÁMOGATNAK LELKILEG! Ez nem lebecsülendő dolog.


Legalábbis én ezt éltem át. Legfőképpen, akkor, amikor súlyos beteget gondoztam.


Nagyon mellém állt akkor egy fiatal férfi. Sok lelki támaszt kaptam abban az időben, ami lassan már a feledés homályába vész...


1-es válaszoló voltam.

2023. febr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
A nép hibája mert megtűri ezt a bűnöző tolvaj Orbánt. Sajnos ez az igazság, meg az hogy lesz ez még ezerszer rosszabb is. Ez még semmi.
2023. febr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
8#: Pacsi, egyetértek. Más civilizált, de még nem civilizált nép is már ennek a negyeddéért kiállt volna magáért, de a magyar... Csak a zsák krumpli gyűjjön már...
2023. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%
Aztán kire szavazzon a nép? Teljesen egyetértek, hogy rájuk nem kéne szavazni, nem érdemesek, de ha nem rájuk, akkor kire? Nálunk csak szarok vannak, aztán abból válasszon az ember, hogy melyikre hintettek több porcukrot. Másik kézbe kerülne az irányítás, ebben az országban valszeg aligha lenne bármi változás.
2023. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!