Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kórház a világ legunalmasabb...

A kórház a világ legunalmasabb helye?

Figyelt kérdés
4 nap után már alig bírom. Nézem a falat és sétálok és eszek de mindent meguntam. Haza akarok menni...

2023. jún. 3. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Akkor menj haza.
2023. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat voltam kórházban annak idején, még a netkorszak előtt.

Azt tudod tenni, hogy olvass, beszélgess a szobatársakkal, aludj, ha ki lehet menni legalább az udvarra, akkor kéredzkedj ki, keresztrejtvényt fejts.

Sajnálom, de nyugi: nemsoká eltelik:)!

2023. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindent csináltam amit a #2 írt, de már nem bírom ezt a bezártságot, pedig kedd előtt nem mehetek és akkor se biztos.
2023. jún. 3. 16:28
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom nem buliból vagy ott, a kórház nem cirkusz! Szedd össze magad, biztos túléled valahogy...
2023. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Keddig már kibírod. A mobilod nem szórakoztat el? Találj érdekes olvasnivalót, játékot.
2023. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nyolc napig voltam bent,a vége felé már éjszaka a lépcsőforduló korlátján tornáztam,annyira untam,utáltam.De ki fogod bírni te is.Erőt,egészséget!
2023. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is róvom a lépcsőket és az udvart, de attól olyan, mintha be lennék zárva. Tüdőgyulladás miatt kerültem be, mert a gyógyszer nem segített. Én mennék, mert már jól vagyok, de nem engednek.
2023. jún. 3. 16:39
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás! Utána sokkal jobb lesz,gondolj erre.A tüdőgyulladásnak lehetnek súlyosabb szövődményei,ezért fontos,hogy alaposan kikezeljenek.
2023. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

Nincs joguk bent tartani. Mond meg,h te nem akarsz benntmaradni.


A betegjogi kepviselot kerjed.

Kikeressem neked a telszamat?

2023. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
Menj át az intenzív osztályra. Ott haláli a buli.
2023. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!