Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy kiégtem?

Lehetséges, hogy kiégtem?

Figyelt kérdés
Utolsó előtti egyetemi évemben járok, egy Bsc diplomám már van. Eljött az álláskeresés ideje, de én teljesen motiválatlannak érzem magam, annak ellenére, hogy mindig is egy szorgalmas, lelkes diák voltam. Miért lehet ez?

2023. jún. 5. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Nem lehetséges.
2023. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És kinek szólt a szorgalom eddig? Magadnak vagy a környezetnek? Tényleg azt tanulod, amit szerettél volna?
2023. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
A kiégés azért egy kicsit más.
2023. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Mert nem szorulsz ra gondolom.. ha muszaly lenne mar meloznal reg
2023. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Hát elsődiplomám után én is megnéztem, hova menjek, végigválogattam a nyarat. Kezdj el nyugisan keresgélni, és ne menj bele bármibe.
2023. jún. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ez nem kiégés, hanem tanácstalanság. Eddig "könnyű" dolgod volt, minden nap tudtad, hogy mit kell megtanulnod. Volt jövőképed. Ez most megszűnt. Nincs mankó, senki sem fogja a kezedet, neked kell (jól,vagy rosszul) döntened, hogy merre tovább.
2023. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!