Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajokat kérdeznèm inkább. Ha...

Csajokat kérdeznèm inkább. Ha a testvérem velem lakik az is olyan "kizáró" ok mintha a szüleimmel laknèk?

Figyelt kérdés
Nem tudott hová menni és most velem lakik. És hát eddig legény lakás volt. Tök jó volt egyedül lenni. Most ha beszélgetek egy csajjal rá is kérdez rögtön hogy egyedül lakom e....

2023. jún. 8. 12:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Aha vágom.

Csak ez az én házam. Nem lakótársat vagyunk. Előtte egyedül laktam .

2023. jún. 11. 23:02
 12/17 anonim ***** válasza:

És ez azért fontos, mert??

Őszintén, ha a csajok lekoptatnak azért, mert van melletted valaki, aki történetesen a testvéred, akkor azért is lekoptatnának, ha lakótársakkal élnél, és szerintem te jársz jobban, amiért ezek az aranyásók lekoptatnak. Vagy nem tudom, lehet, én gondolom rosszul, de egyéjszakásokat bárhol fel lehet szedni, ha szexelni akarsz, vagy végső esetben ott vannak a fizetős lányok, viszont, ha tényleg párkapcsolatot akarsz, akkor a tesód pont, hogy elijeszti ezeket a tipikus aranyásókat, akik szexen kívül se megértést, se támogatást, se semmit nem nyújtanának, nem tudnak társként, nőként funkcionálni, és csak a saját lakással rendelkező férfire repülnek.

Ha meg az zavar, hogy eddig én házam-én váram volt, most meg ott a tesó, hát istenem, átmeneti állapot, nyilván megoldja majd az életét, és kiköltözik, vagy kiköltözteted, ha már elviselhetetlenül sok, hiszen a te lakásod. Átmenetileg befogadtad, mert a testvéred, ez szép dolog, de csak ideig-óráig lakik ott.

2023. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Van benne valami amit írsz...

Hát nem érzem olyan szabadnak magam hogy ott van.

És nem úgy néz ki hogy bármit is tervezne... Ha lesz család akkor viszont nem tud sokáig ott maradni már.

2023. jún. 12. 17:26
 14/17 anonim ***** válasza:

De az, hog most épp nem tervez semmit, az nem azt jelenti, hogy nem fog kiköltözni.

gondolom neki se ideális az állapot. Itt is csak magamból tudok kiindulni, én nem szeretnék a tesóm nyakán élni (bármennyire is szeretem, mint embert), csak nehéz élethelyzetben van, ezért is kellett hozzád költöznie. Gondolom, a fejében már dolgozik a terven, hogy hogy költözik majd el, esetleg szakmát tanul, ami ideiglenes dolog, vagy valami miatt elvesztette a lakhatását, és akkor meg spórol, mint állat, hogy újra a saját lábára álljon. Lehet, hogy ez nem tűnik úgy, mintha aktívan dolgozna a megoldáson, és az is lehet, hogy neki ez kényelmes, és nem dolgozik rajta. Ahhoz, hogy kiderítsd, az kell, hogy leüljetek beszélni, hogy mik a tervei, miken gondolkozik, mit csinál.

2023. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Előbb utóbb muszáj lesz leülni... Mondjuk neki lehet kellemetlen lesz .
2023. jún. 13. 21:51
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát ha nem igazán tervezi megoldani a helyzetét, akkor muszáj lesz, és nem tudom, te ismered a tesód, lehet, tényleg kellemetlen lesz. Próbáljatok meg megbeszélni egy határidőt, amire kiköltözik. Plusz nem csak lakhatásban tudsz neki segíteni. Ha neked sikerült venned egy lakást, akkor nyilván tisztában vagy vele, hogyan kell beosztani a pénzt, vagy úgy szervezni az életet, hogy jusson idő másodállásra. Tanítsd meg a testvéred spórolni.
2023. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Kicsit bonyolultabb a helyzet sajnos :(

Privátban eltudom mesélni ha érdekel

2023. jún. 15. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!