Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolok arról,ha egy nő...

Mit gondolok arról,ha egy nő autószerelő? Vinnének hozzá a kocsitokat vagy kizáró ok lenne?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ért hozzá, miért ne lehetne vinni?


Én ugyan nem vagyok autószerelő, de mivel teherautó sofőr voltam, néhány dolgot meg tudok én is csinálni/javítani.

Lány ismerőseim először mindig engem kérdeznek, vagy hozzám hozzák az autójukat, ha valami elromlik. :)

24/N

2021. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem az érdekel egy autószerelő tekintetében, hogy hány luk van rajta, hanem az, hogy megbízhatóan elvégzi-e a kettőnk között kialkudott munkát. Ha elégedett vagyok a munkájával, vissza fogok hozzá járni, ha nem, akkor keresek másik szerelőt.
2021. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Kizaro ok természetesen.
2021. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolna, örülnék neki.
2021. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak a szaktudás számít.
2021. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy tudja a szakmáját, nem érdemes szerintem ebben a kérdésben előítéletesnek lenni.
2021. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az autószerelő műhelyben, ahová szoktam vinni az autómat, az egyik autószerelő nő. Nagyon ért hozzá.


Mivel ez alapvetően egy férfiak által művelt szakma, ezért kétféle eset van, mindkét esetben érteni fog az autókhoz a nő.


Az egyik eset az, hogy jó kollégákat fog ki, akik babusgatják, tanítgatják, megbecsülik, türelmesek vele, és viszonylag hamar jó szakember lesz belőle. Plusz pont, ha valamelyik rokona is autószerelő.


Én laikus vagyok, sajnos annyira nem értek az autókhoz (ha értenék is hozzá se tudnám javítani a kocsimat nagyon, panelben élek). Viszont egy másik, alapvetően férfi szakmában dolgozom, villamosmérnök vagyok. Nálunk az egyetemen, és általában a munkahelyeimen is elnézőbbek voltak a lányokkal, segítettek nekik.


A másik eset az, amikor a lány sok hímsoviniszta b.rommal találkozik, szivatják, nem segítenek neki, stb. Ilyenkor szokott előfordulni, hogy mivel egy lány általában azért érdeklődésből választ egy ilyen szakmát, csak azért is odateszi magát a munkában, tanul, fejlődik, igaz, a visszahúzó környezet miatt lassabban.


Ezek az én gondolataim, nem csak az autószerelő, hanem úgy en bloc az alapvetően férfi szakmákban dolgozó nőkkel kapcsolatban.


F

2021. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!