Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogos, hogy ezért nem kedvelek...

Jogos, hogy ezért nem kedvelek az egyik pláza gyorséttermébe menni?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok és viszonylag ritkán, de szoktam gyorskaját vásárolni. Az egyik plázában az egyik ilyen étteremben dolgozik egy fiú, aki általában a rendeléseket rakja össze, mondja a sorszámot és adja ki az ételt. Na ez a csávó kb minden alkalommal néz. De nem úgy, hogy szétnéz és véletlenül rám is néz, aztán néz tovább, hanem konkrétan engem néz. Adja ki a kaját a futároknak, én kicsit arrébb várakozok és látom, hogy akkor is engem néz és ez előfordul többször is. Felmerülhet, hogy én miért nézem vagy ilyesmi. Én nem nézem, hanem várakozás közben nyilván jár a szemem, nézem a kijelzőt, hogy hogy áll a rendelés, elkerülhetetlen, hogy ne nézzek akár az irányába is. Nem tudom miért néz ennyire, de emiatt nagyon utálok már odajárni. Jártatok már hasonlóan?

2023. jún. 9. 01:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

" Nem tudom miért néz ennyire,"


nem kell atomfizikusnak lenni hogy rájöjj miért néz

2023. jún. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha kényelmetlenül érzed magad tőle, akkor jogos..
2023. jún. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%

"Nem tudom miért néz ennyire"


Nekem sincs ötletem, de minden bizonnyal azért nézhet mert buddhista vallású és a halott dédnagyapjának a reinkarnációját véli feldedezni a személyedben a csakrád rezgéseinek az amplitudója alapján...

2023. jún. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Azt kérdeztem, hogy miért néz? Nem. Nem érdekel, hogy miért néz, így a kérdés se arra vonatkozott.

#2 Jól fogalmaztál. Kényelmetlen.

2023. jún. 9. 01:42
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Igen, azért nem kedvelsz oda járni. Ez volt a kérdésedre a válasz? Oh my...
2023. jún. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Oh my… biztosan láttad az utolsó mondat kérdését is…
2023. jún. 9. 01:54
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

Lehet azt nézi mit nézed.

Lehet azért néz, mert azt hiszi te is nézed és bejön neked ezért keresi a szemkontaktust.

Lehet azért néz mert tetszik neki amit lát és hülye ahhoz hogy ne feltűnően csinálja.

Lehet nem néz csak paranoid személyiségzavarod van.


Kérdezd meg tőle mit néz. Mondd meg ne nézzen.

2023. jún. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%

"Nem tudom miért néz ennyire"


Lásd előző válaszok

2023. jún. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
Én is jártam már így. Azért nem mentem többet egy helyre (amit amúgy szerettem), mert a srác a pénztárnál mindig feltűnően bámult. Kellemetlenül éreztem magam.
2023. jún. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen jogos, ha az ember választhat x opció közül, és abból az egyik számára kényelmetlen bármilyen okból, akkor magától értetődő, hogy nem azt fogja választani. Ha nem szeretsz oda járni, akkor nem kell, szerintem soha senki nem fogja számon kérni, és valószínűleg életed során teljességgel banális dolog lesz, hogy most éppen Papa-Mama Kifőzdéjében, vagy Mari néni Falatozójában eszed-e meg a csirkepörköltet.
2023. jún. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!