Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha tömegköz...

Miért van az, hogy ha tömegközlekedésen / utcán beszólnak nekem rögtön felmegy bennem a pumpa és kérdés nélkül odamegyek és ütök? És nem érdekel, mekkora sérülést okozok...Így van ezzel más is?

Figyelt kérdés
Pl. az sem érdekel, ha börtön vagy bármi ilyen lesz az eredménye, mert ott akkor abban a pillanatban úgysem tudok uralkodni magamon, és jólesik, hogy kiadhatom a dühöm azon az emberen, aki felbaszott...másnál is ez van?

2022. nov. 1. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem, a többség civilizált emberi lény, és nem egy állat szintjén mozog. ebből még elég komoly bajod lehet... Pszichológust ajánlok.
2022. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Más is van így ezzel. Remélhetőleg a javuk jár dühkezelési terápiára.
2022. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Bárcsak én is ilyen lettem volna anno a suliban, amikor engem terrorizáltak!
2022. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
1-essel egyetértek. Addig menj pszichológushoz, amíg börtönbe nem kerülsz súlyos testi sértés miatt.
2022. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy ördögi kör: látszik, hogy könnyen provokálható vagy, ezért beléd is kötnek.
2022. nov. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már 1 hete járok kezelésre, remélem lesz eredménye. Nem akarok én ártani senkinek. 3 hónapos a terápia, még van remény.
2022. nov. 1. 22:56
 7/14 anonim ***** válasza:
7%
Kutyából nem lesz szalonna.
2022. nov. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Ha ez a kérdés igaz lenne, akkor te már a fogdából írnád ki. Úgyhogy nem igaz. Tömegközlekedésen verekedésből nem engednek elsétálni.
2022. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#7 -es ne provokáljál már..szedem a gyógyszereket is, amiket felírtak, meg nyugtató. 1 hete szedem, de olyan gyenge lettem, hogy a korlátot örülök, ha fogni tudom.
2022. nov. 1. 23:12
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért csak szedd tovább.

Alapvetően ez baromi para.

Egyrészt mi az, amivel ennyire fel tudnak húzni a tömegközlekedésen? Rálépnek a lábadra? vagy ha egmyásnak koccantok megkérezik, hogy "nem látsz?". Azért ezek nem olyan dolgok amik mondjuk 1-nél többel nyomják magasabbra a pulzusát egy átlag embernek.


Másrészt - ami nagyobb para - az ilyen jellemben benne van az is, hogy olyasmit tekintesz beszólásnak vagy "támadásnak" ami egyszerűen nem az. Pl velem már volt, hogy belémkötöttek buszon, hogy miért stírölöm a napszemüvegem alól, hisz egyértelmű, hogy azért van rajtam napszemüveg, hogy stíröljem, mert a buszon nincs annyi fény. Aha. Csakhogy én aliglátó vagyok, azaz kb vak, de baromi érzékeny a fényre. Amíg oda nem jött kötözködni az illető, addig nem is láttam, hogy egyáltalán ott van. Valamerre meg hát állnia kell a fejemnek akkor is, ha épp nem hasnzálom, ugye:D Namost pl egy ilyen esetben ha te értelmezted volna félre a jeleket, egyből ütnél én meg azt se tudnám mivan. Jó ez? Hát nem.


Szóval feltétlen tanuld meg kezelni a szörnyet. Egyszerűen nics értelme ügyet cisnálni ilyesmiből.

2022. nov. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!