Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy másoknak...

Miért van az hogy másoknak annyi dolga van, tök elfoglaltak állandóan, én meg ennyire ráérek?

Figyelt kérdés
Nekem igazából az a ritka ha van valami dolgom, és nem szabadidőm van éppen, miközben nálam jó sok évvel fiatalabb emberek is annyira brutálisan elfoglaltnak mondják magukat. Én miért érek ennyire rá 27 évesen? Társasági életem mondjuk egyáltalán nincs, ez gondolom benne lehet
2023. jún. 11. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert nekik van hobbijuk, életük, programjaik.. neked meg nincs.
2023. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
91%
Ez egy ajándék, használd ki az időt.
2023. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Mert csinálnak maguknak programot, azért. Tanulnak, dolgoznak, társaságba járnak, a párjukkal vannak, valamilyen hobbit űznek...
2023. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Cserélnék veled egy hétvégét. :-D

Amúgy szokták csak lerázós szövegnek használni olyan emberek felé, akik nem érzik, hogy túlságosan belemásznak mások életterébe. Anyukámnak volt egy kolléganője, akiknek hasonló korú gyerekeik voltak, és összejártak a szüleimmel, de nem érezték, mikor elég a vendégeskedésből, volt, hogy már késő este 8-9-kor kellett kitenni őket.

2023. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem ők csinálnak túl sok programot maguknak, hanem te nem csinálsz semmi értelmeset a szabadidődben.
2023. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert nincs is rá lehetőségem
2023. jún. 11. 17:16
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne lenne?
2023. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Nincs lehetőséged, hogy itt gyakorizás helyett mondjuk fogj egy könyvet és olvass, vagy elmenj kirándulni valahova?
2023. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
#6 mindenkinek van lehetősége tanulni/ismerkedni/hasznos dolgot csinálni akinek van internetelérhetősége.
2023. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

#6


Olyan nincs, hogy nincs rá lehetőséged.

Ha van interneted, akkor például tudsz tanulni valamit, bármit, ami érdekel.

Ha van egy biciklid, tudsz biciklitúrát szervezni, egyedül vagy másokkal.

Ha van egy könyvet, tudsz olvasni, ha könyvtár is van a közelben, be tudsz iratkozni.

Nagyon sok lehetőség van arra, hogy értelmesen elfoglald magad.

2023. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!