Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy egyetem meg kollégium...

Egy egyetem meg kollégium melletti parkban mit figyelget a biztonsági őr állandóan ha arra járok (nem vagyok az egyetem hallgatója amúgy)?

Figyelt kérdés
Egyáltalán minek oda biztonsági őr, mégis mi rossz dolog történhet ott főleg fényes nappal?
2023. máj. 7. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mai világban bármi. Egyébként meg nyilván védi az objektumot, baromi unalmas lenne a pult mögött az ajtón belül, így nézelődik kívül is. Lehet az is a feladata része, hogy kívülről is figyelje, ellenőrizze az épületet és környékét.
2023. máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy minek jársz állandóan arra, erre próbál rájönni. Nem sántikálsz-e rosszban.
2023. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szabadna oda járkálnom állandóan? Amúgy csak azért mert tetszik ez a hely, az egyetlen civilizált normális rész a városban ahol jól érzem magam
2023. máj. 7. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Kukkolja az egyetemista csajokat.
2023. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elmondod neki, hogy miért járkálsz arra, ezt ő nyugtázni fogja magában, esetleg elmondja, hogy miért jó/rossz ez, mit tehetsz/nem tehetsz ott, stb., és remélhetőleh onnantól kezdve már nem árgus szemekkel fog rád nézni.
2023. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!