Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egyáltalán nem foglalkozok...

Ha egyáltalán nem foglalkozok politikával, lehetek boldogabb?

Figyelt kérdés

Korrupció itt, uszítás ott, mingránsok, határkerítés, Gyurcsány, Brüsszel, EU-s pénzek, infláció, háború, strómanok, hazugságok, néphülyítés, kétharmad, ellenzék, energiaárak, megélhetési válság, bűnözés, stb.


Ha egyáltalán nem foglalkozom ilyenekkel sem tv-ben, sem online, se máshogy, hanem csak saját magammal és a céljaimmal, lehetek boldogabb és stresszmentesebb?


2023. jún. 15. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Stresszmentesebb lehet, de annak a hatását te is érezni fogod attól még, hogy alap zöldségek mint a paprika, répa, hagyma stb.. lassan 1000 Ft-nél kezdődnek.. vagy több.
2023. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Lehetsz persze, de nem csak azon múlik.
2023. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Sokkal nyugodtabb életed lehet, én se nézek már híradót évek óta, csak felidegesíteném magam. Inkább sportolok, játszok a gyerekekkel.

Volt egy kollégám régebben, aki mindenből politikát csinált, kész idegroncs volt szegény ember.

2023. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem, mert ha nem vagy képben azzal, ami körülvesz, akkor meg ez a káosz fogja aláásni az életed.
2023. jún. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Én nem foglalkozom ezekkel, mégsem vagyok boldog. De ha foglalkoznék, tuti felvágtam volna az ereimet.
2023. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Erre mondják, hogy tudatlanság boldogság.

Az már más kérdés, hogy megéri-e a struccpolitika.

2023. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Igen.
2023. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Mert jelenleg a napra-szinte órára kész tájékozottság-életeket ment.
2023. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
8 No nem a TV1-ből kell venni az infolrmációkat.
2023. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Az is sokat segít, ha nem propagandát nézel. Naponta-kétnaponta elolvasod a híreket (lehetőleg független, megbízhatóbb forrásból), és ennyi. Nem kötelező fél napon át ilyenekkel foglalkozni. A "reklámokra" meg nem kell odafigyelni.
2023. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!