Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok/nők,...

Vannak itt olyan lányok/nők, akik rendesen megutálták a fiúkat/férfiakat? Rosszul vagyok tőlük. 26/L

Figyelt kérdés

Egyre több (sőt, most

már csak ezt tapasztalom) férfinál/fiúnál tapasztalom, hogy erkölcstelenek,undorítóan viselkednek. Mindegyik csak a külsőre megy, mindegyik csak d*gni akar. Folyton a mellemet nézik (igaz, nagy, de nem rakom ki), a fenekemet stírölik, mosolyognak mint a barmok... Dudálnak a kormány mögül, majdhogynem motorral nekimegy a fának, úgy bámul. Suttogják egymásnak, hogy "Ú, de jó nő. Úgy megba**nám." meg ilyenek. Nemcsak magamról beszélek, más lányokra is mondanak ilyeneket. Főleg azt utálom még, amikor közel hajolnak ha beszélnek hozzám, vagy ha megfogják a karom vagy

vállam. Hideg is kiráz tőlük. Annyira felidegesítenek, hogy kiheréltetném őket. Tárgyként kezelnek minket. Régen hittem a szerelemben, hittem abban, hogy a fiúk tudnak őszintén szeretni egy lányt, de ma már nem. Megaztán ott van, hogy lazán megcsalják a barátnőjüket,feleségeiket. Tejóég, mennyi ilyennel találkoztam már. Most már ott tartok, hogy a lányok fognak tetszeni, mert a fiúk barmok.

Most úgy őszintén... Vannak még rendes fiúk/férfiak?



2023. jún. 15. 20:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%

Vannak, de nem adom a férjemet.

(Javaslat: hízz el te is, és nem a külsődért lesznek veled.)

2023. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
43%
Szia! Ezt nagyon át érzem már én is kegyetlenül el vagyok keseredve.. pont emiatt az ocsmány gyerekes viselkedés de megnyugtatlak, van kivétel. Én azt vettem eddig észre, hogy olyat kell keresni aki nem a mi korunkbeli hanem ha gáz ha nem 35-40 éves mert köztük már akad olyan akinek komoly hosszútávú szándékai vannak és nem azt nézi, hogy megbaszná a fél világot hanem hogy hogyan tegye boldoggá az igazit, szóval van remény!!! Kitartás és türelem.:) 24/L
2023. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%

Vannak egyébként, én ismerek több olyan férfit aki amúgy rendes, tisztelettudó és nincs vele gond, mert pl jó barát, meg nem olyan aki átverné a nőket.. de nyilván senki sem tökéletes és stabil kapcsolatot találni nehéz.


F

2023. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
nekem van lesbi ismerősöm ő túltesz a legtöbb férfin , röptébe ollózná még a legyet is
2023. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%

Persze. Egy exem. Kb. elmebeteg az illető, nem sokáig voltunk együtt. Beteges hazugságokat talált ki rám és ő maga el is hitte... (Külső szemtanúk is vannak, hogy amit állított, meg sem történt.)


Egyébként, most lazán elszidtad a férfiakat, a kivételekre meg nem figyelsz. Találhatnál egy csomó értelmes pasit is, szóval első körben talán a tükörbe kénez nézned...

Azt meg ne gondold, hogy a nők jobbak. Ha körülnézek, akkor a környezetemben az elmúlt 5 évben már bőőőven több nő lépett félre, mint férfi. Sokkal több az anyagias és felszínes nő is. Ehhez csak elég csinálnod egy nő és egy férfi profilt tinderre, aztán meglátod.

2023. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%
Mi az incel női megfelelője?
2023. jún. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16%
Vannak, de nem fognak neked kelleni, hiszen eddig is csak a rosszfiúkat vetted észre a világból.
2023. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
Vannak rendes, értelmes férfiak is.
2023. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%

"Mostantól a lányok fognak tetszeni."

Az, hogy ki kikhez vonzódik, az nem döntés kérdése.

Ahogy beszélsz a férfiakról, abból az jön le, hogy téged eddig sem igazán a férfiak érdekeltek, csak nem igazàn vettél erről tudomást.

Saját magadnak sem ismerted el, hogy a lányok jobban érdekelnek.

2023. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

A különbség a női és férfi "incel" között nagyon egyszerű:


Férfi incel: utálom az egész női nemet, mert egyik sem akar velem d*gni, mással bezzeg d*gnak, undorító ez a szabadság, a nőknek csadorban kéne járniuk és ki sem jönni a konyhából amúgysem, alaposan meg kéne őket vagy verni, vagy erőszakolni. Ha lehetőségem lenne rá, én meg is tenném. Ezután meg le kéne őket osztani a férfiak között, hogy mindannyiunknak jusson, a nők véleménye erről nem számít, elvégre ha reklamálnak, csak megverjük őket, úgyis gyengébbek.


Női "incel": abban nőttem fel, hogy szexuálisan zaklat egy egész nem, látom, ahogy a nővéreimmel bánnak, és ilyeneket olvasok tőlük online. Többször tapasztaltam tőlük az agresszivitást, és ha nincs szerencséd, egyszer nemet mondasz egynek aki ezért meggyilkol. Este félnem kell kimenni az utcára, mert valaki megerőszakol, és a férfi társadalom ezután engem fog hibáztatni, mert szoknya volt rajtam. Én azt hiszem, nem kérek többet ebből a nemből.


Ugye érezzük a különbséget?

A kérdező hozzáállása nem meglepő, és nem az ilyen elkeseredett nőknek kéne nekimenni, hanem a férfiaknak, aki miatt idáig eljutottunk.

2023. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!