Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa hogy ha akkor hívnak...

Furcsa hogy ha akkor hívnak telefonon amikor egy forgalmas helyen megyek éppen a városban, nem veszem fel, hanem próbálok egy nyugisabb helyet keresni és inkább visszahívom?

Figyelt kérdés
Nem szeretek forgalmas városi utcákon telefonálni ahol mindenki azt hallgatja mit beszélek, ha akkor hív valaki, vagy akkor veszem észre hogy volt egy nem fogadott hívásom, igyekszek mindig keresni valami nyugisabb helyet, ahol visszahívhatom. Ez furcsa?
2023. jún. 17. 03:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Kicsit, de ez legyen a legidegesítőbb furcsaságod. :D
2023. jún. 17. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem furcsa, teljesen természetes. Amikor valaki zsúfolt helyen kihangosítja a telefont és úgy beszél, na az furcsa, és engem ráadásul roppant idegesít is.
2023. jún. 17. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Jól teszed.

Én hallássérülésből adódóan a nagy zaj miatt nem telefonálnék forgalmas helyen.

2023. jún. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Érdekes a nők, előszeretettel karattyolnak telefonon járműveken,plázákban,még orvosi rendelőben és könyvtárban is,mintha ez volna minden örömuk,hogy lássák és hallják őket.

Ahogy felszáll a járműre,leul,keresztbe tett lábbal és azonnal telefonál....mindenféle marhaságokat,lehetőleg úgy,hogy hallja mindenki.

Pótlék .....hiánypótlék....

2023. jún. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, én is ezt szoktam tenni, de ne gondold azt, hogy mindenki a te telefonálásodra kíváncsi. Hót fölöslegesen parás a nép. Az, hogy valaki ránéz a másikra, aki épp telózik, az nem jeleenti azt, hogy ő egy beépített ember:):):):).
2023. jún. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Én sem veszem fel soha utcán vagy buszon.
2023. jún. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudomasom szerint nagyon sokan csinaljak.
2023. jún. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Hívása válogatja. Ha számítottam rá, vagy tudom, hogy pár szóval elintézem, akkor felveszem. Ha valami kiszámíthatatlan, vagy hosszasabb, akkor visszahívom.
2023. jún. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha figyelni kell vagy úgysem hallani semmit, célszerűbb máskor telefonálni.
2023. jún. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért nem mondanám furcsának, mert én is ezt szoktam csinálni.

Zajos, forgalmas helyen úgysem tudnánk túl effektíven beszélni, szóval inkább keresek egy helyet, ahol nyugi van, és még felhangosított (és nem kihangosított!) telefon mellett sem kell visszakérdezni, hogy mit mondott a másik.

2023. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!