Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha jelentkezek egy munkára és...

Ha jelentkezek egy munkára és hívnak, amiatt lecsúszhatok róla ha nem tudom azonnal felvenni hanem később visszahívom?

Figyelt kérdés
2023. jún. 6. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Lesz egy sorrend a jelöltek között, és ha egy jelölt nem veszi a hívást, akkor hívják a következőt.
2023. jún. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kitana. ***** válasza:

Interjúra ugyanúgy behívnak attól még, én elég sokszor csináltam ilyet, főleg amikor kora reggel hívnak, mondjuk olyan 10-11 óra előtt és még aludtam. Ilyenkor visszahívtam, megbeszéltük az időpontot és ennyi. Utána az interjú dönt.

Nyilván ne napokkal később hívd vissza őket…

2023. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen a HR-es, meg aki foglalkozik a felvételekkel.
2023. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen hely is. Egyszer én is belefutottam. Mindig otthon vtam és ráértem. Egyszer kellett elutaznom 200 km-t autópályán. Nem én vezettem, de egyszerűen semmit nem hallottam a hívásból a zaj miatt. Megkértem, hogy vagy 3 órával később beszéljünk, vagy ha nem gond, akkor másnap. Mondta, hogy persze, de soha többé nem hívott.
2023. jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!