Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azzal gond van mentálisan aki...

Azzal gond van mentálisan aki így áll ehhez a témához és nagyon rá is feszül?

Figyelt kérdés

Futball témával kapcsolatban, amikor a magyar futball válogatott csapatnak valamilyen futballmeccse van, akkor mindig teljesen görcsösen a magyarok ellen szurkol, mert azt akarja nehogy jó legyen már a környezetének akik tönkretették az életét szerinte, és így minden alkalommal teljesen rá feszül hogy nehogy jó legyen nekik, szánalmasnak tartja őket amiért ellene vannak, és kiborul attól ha úgy alakul, hogy mégis a környezetében lévőknek lesz jó.

Az ilyen emberrel vannak gondok mentálisan? Vagy normálisnak mondható ez?


2023. jún. 18. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekkorom óta szeretem a focit és már megszoktam, hogy mindig van egy olyan hülye a környezetemben, aki leszólja úgy, hogy fogalma sincs miről is szól ez. Őszintén én szimpla sajnálatot érzek irántuk, de még annyira se tartom őket, hogy elgondolkozzak mitől lehet bennük ez az érzés. Ha nekik így jó, hát legyen nagyon jó.
2023. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nevetséges ez a hozzáállás, írom ezt úgy, hogy nem szeretem a focit és hogy huszonhárom évesen elköltöztem Magyarországról.

Nem tudom, hogy milyen problémái lehetnek, de azokról biztosan nem a játékosok (akik mondjuk felháborítóan sok pénzt kapnak) és a szurkolók tehetnek.

2023. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Én is mindig a magyarok ellen szurkolok. Egyszerűen indokolatlanul sok pénz megy a focira.
2023. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
#3 És így, hogy ellenük szurkolsz már egyből több pénz jut másra?
2023. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de jobb érzés.
2023. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is inkább szurkolnék ellen, (már ha néznék focit) vhogy ki kell nyilatkoztatnom az ellenérzésem a magyar focival kapcsolatban. Abszolút túlértékelt, közben meg egy nulla. Ez sokaknál kicsapja a biztosítékot.
2023. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!