Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy viselitek, hogy néhány...

Hogy viselitek, hogy néhány nap alatt több eső esett (most is esik), mint általában 2 hónap alatt? Mit szóltok ehhez a borzalmasan sok csapadékhoz, a jó idő teljes hiányához és depresszív időhöz?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 15. 18:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A tavalyi nyár után (nálunk hónapokig nem esett, talán háromszor volt annyi eső, hogy vizes lett a járda, egy mm nem volt sztem, és a tavasz is nagyon száraz volt) inkább örülök. A jó idő már jöhetne azért, de kell a csapadék.
2023. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Engem inkább a frontok tesznek a sírba és természetesen az, hogy persze megint hétvége = szar idő... MIÉRT NEM LEHETETT SZERDÁN ÉS CSÜTÖRTÖKÖN ez? Miért megint HÉTVÉGE? Mi sem természetesebb március/áprilisba mint a rohadt hétvégi eső.. de már kb 4 hete ez megy..
2023. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Én személy szerint nagyon szeretem az esőt, úgyhogy kiválóan.
2023. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az esőt, az eső utáni illatot... Minél erőteljesebb, annál jobban imádom. Komolyan, engem annyira feldob, még így is ezzel a borús képpel, mint a tavaszi napsütés. Az apró szitálást nem szeretem, de nagy esőket, mint amik mostanság vannak, azokat igen. Azt sem bánom, ha elázok, deee 1-2 kivétellel az az általános, hogy van nálam ernyő.
2023. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Máris elfelejtetted a tavalyi extrém aszály következményeit? Manapság minden egyes esőcseppnek örülnünk kell, annyira ritka már a csapadékos idő.
2023. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Imádom ezt az időt. Megnyugtat. A tudat, hogy a növényeknek óriási szüksége van erre. Nekünk meg a növényekre.



Persze azt nem bánnám, ha lenne közte egy két naposabb, de még hűvösebb idő. Áprilisban ez a normális, nem a 26 fok.

2023. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Miért kell minden egyes esős nap után kiírni, hogy ez milyen borzalmas? Miért kell úgy csinálni, mintha ezt nem lehetne túlélni?


Unalmas már.

2023. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk nem sok esett sajnos.
2023. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Nekem tetszik
2023. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Viszont gyorsan zöldül minden és ez boldoggá tesz!
2023. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!