Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet hogy buta kérdés, de...

Lehet hogy buta kérdés, de érdekel? Több lent.

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm át küldte messengeren nekem videón ,hogy felszívott egy csíkot. Megnéztem a videót és utána tökre be kábultam. Tudom hülyeség mert ha nem szívtam én fel semmit nem érezhetem úgy magam mintha szívtam volna, akkor mért érzem mégis úgy magam amióta megnéztem azt a videót?

2023. jún. 18. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az emberi agy furcsa dolgokra képes.
2023. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Vannak kísérletek, ahol 2 csoportban vannak magas vérnyomásos betegek. Az egyik csoportnak tényleges gyógyszert adnak a vérnyomásproblémáikra, a másik csoportnak viszont csak szőlőcukrot adnak, azonban ők erről nem tudnak. Az orvostudomány nyilván azt várná a kísérlettől, hogy az egyik csoport problémái elmúlnak, míg a másik csoport magas vérnyomása fentmarad, mégsem ez alakul ki végül.


[link]

2023. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert debil vagy.
2023. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem attól kábultál be, csak pl meleg van, vagy levegőtlen a szoba, max bebambultál, amikor oda meredtél a képre.
2023. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!