Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ennyire büszke...

Csak én vagyok ennyire büszke a magyar válogatottra? 18/L

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon ügyesen játszottak! Csak így tovább, fiúk!

Legjobb csapat! Csak a magyarok! 🤗😁



2016. jún. 14. 23:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Csak te.
2016. jún. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Ez a baj a magyarokkal.. hogy az első győzelmet úgy fogják fel, mintha megnyerték volna az eb-t
2016. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
15%
Na ugye!
2016. jún. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nagy teljesítmény, hogy ennyi idő után kijutottak az EB-re! Sokszor nem a győzelem a fontos, hanem az addig megtett út! :)
2016. jún. 14. 23:29
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Azért jutottak ki az eb-re, mert változtattak a szabályokon és több csapat kerülhetett ki, de még így is alig tudtak bekerülni. Most szerencséjük volt nyertek, de hamarosan jönnek az 5-0 vereségek.
2016. jún. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Viszonyitási alapnak vesszük nem volt egy olyan nagyon erős csapat az osztrák, ők is pont olyan beképzeltek voltak mint a magyarok szoktak. hogy olyan na mutassuk meg de végül semmi eredmény, bénáztak, igy féligmeddig szerencse volt hogy betaláltunk, vagy hogy egyáltalán fel tudtuk vinni a labdát. Az a vicc hogy mindenki úgy örül ennek mintha egy hatalmas nagy csapat ellen játszodtunk volna és nyertük volna meg. Szrintem korai még igy örülni, Kapjuk majd a portugálokat aztán kalap :)
2016. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
Ezt a sok savanyú alakot..:D nem adtunk sok esélyt még mi sem a saját válogatottunknak, persze hogy most teljesen magunkból kifordulva örülünk, hatalmas lépés a továbbjutás felé, hajrá magyarok, továbbra is csak ilyen bátran mint a labancok ellen:D
2016. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Ez is olyan Eurovízió fíling, akkor is mit olvastam, Jaj Freddie tarolt az Eurovízió elődöntőjében - na és mekkora bukás lett a vége akár bundával akár nem. Na majd itt is az lesz, pénz beszél kutya ugat. Arab Emirates sejk majd a zsebébe nyúl aztán már lövik is az öngólokat a magyarok is ha az ő csapatával kerül szembe.
2016. jún. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Én is az vagyok, és öröm látni itt egy ilyen fiatal lányt, aki szintén az! Hajrá Magyarok! :)
2016. jún. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
Ebből is szarul jövünk ki, megint vérszemet kapnak hogy többet kell költeni a focira, nem gond mi majd túlórában ledolgozzuk más szórakozásának az árát.
2016. jún. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!