Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik külföldre költöztek!...

Akik külföldre költöztek! Milyen az élet? Megbántátok vagy életetek legjobb döntése volt elköltözni? Hogy vagytok szellemileg és anyagilag? Aki esetleg Magyarországon diplomázott, végzett más szakképzést,az kényelmesen elhelyezkedett egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

2023. jún. 20. 01:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha van valami, amit megbantam, az az, hogy nem hamarabb jottem ki. Sajnos csak 10 eve vagyok itt, de 20 evvel ezelott kellett volna jonnom.
2023. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%

20 évvel ezelőtt 24 évesen jöttem el Ausztriába teljesen egyedül.

Itt ismertem meg az osztrák férjem, akivel idestova 15 éve élünk boldog gyerekmentes házasságban.

Most akarom megszerezni az osztrák állampolgárságot,mert az nekem KELL.

Jó munkahelyem van. Bent vagyok már több mint tíz éve és innen szándékozom nyugdíjba vonulni.

Magyarországra csakis abban az esetben utazom,ha valami hivatalos ügyet kell elintézni.

Marha gyorsan megyek és még gyorsabban jövök.

Tíz évente egyszer csak az útlevél dolgában, meg majd most az állampolgárság leadása miatt,ha muszáj. Ha lehet, inkább csak Bécsig mennék a konzulátusra.

Majd kiderül.

48N

2023. szept. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
26%

#9-es: " Dankeschön". So schreibt man das.😊

Csaxólok.

2023. szept. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

#13 Hoppla,entschuldigung.

Dankeschön ❤️🙂

2023. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%

#14: Kein Problem.

Immer wieder gerne. 😊😊😊😊

2023. szept. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!