Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki hogy bírja ezt a pokoli...

Ki hogy bírja ezt a pokoli kánikulát? olyan érzés mintha valaki leöntött volna benzinnel és felgyújtott volna

Figyelt kérdés

2023. jún. 20. 17:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk jelenleg 31°C van. Reggel 18, az jólesik.
2023. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
96%
Kora reggel amikor még pont jó a hőmérséklet kb 20 fok, full csend van csak a madarakat hallod és megcsap az a friss szellő amikor kinyitod az ablakot áhh imádom a nyári kora reggeleket.
2023. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen, de még bírom. Keresem a hűvösebb helyeket, reggel még nem tudom, hogyan öltözzek, így viszek egy pulcsit, többnyire fölöslegesen. (F!)
2023. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 Kitana. ***** válasza:
100%
Árnyékban épphogy elviselhető, a napsütést igyekszem kerülni. Itthon megy a klíma 24,5 fokra hűtök általában. Az erkélyen ha nagyon meleg van, vizes törölközővel ülök ki. 20 percnyire dolgozom, szóval maximum ennyit muszáj kint kibírnom, 30 fok felett nem nagyon tervezek mászkálós programot napközbenre, maximum napnyugta után.
2023. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
59%
Miután én 30 fok körül érzem azt, hogy most jó idő van, és végre lehet réteges öltözet nélkül flangálni, nagyon jól. Ha én kibírok nyafika nélkül 9.5 hónap számomra hideget, akkor te is kibírhatod azt a 2.5 hónapot, amikor meg a magunkfajták ideje jött el. Pláne, hogy a sok kamuskandináv miatt mindenhol nyomatják a klímát zárt térben, ezért még akkor is hordanom kell magammal egy pulcsit, mikor az időjárás nem indokolná (végre).
2023. jún. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
5%

Én nem tudom, szerintem a 90-es, 2000-es években sokkal melegebb volt, ezt a hisztit amit ekörül csinálnak már évek óta, meg se érzem! Kezdjük azzal hogy a "globális felmelegedés" alig akarja berobbantani a nyarat, még június közepén is lesünk hogy mi van, régen már áprilisban is meg lehetett gyulladni. Amúgy meg egyszerű, ha meleged van sok folyadék, árnyék és hideg. De ugyanezt csinálják a téllel! Leesik egy-két hópehely és vörös riasztás az "antarktiszi" időjárás miatt! Hát röhögnöm kell! Vagy inkább sírnom!


Amúgy elárulom, a hőháztartástól függ a legjobban, ki hogyan érzékeli, vészeli át a hideget-meleget!

2023. jún. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
0%
Manapság már nagyon kényesek az emberek, minden "píszí", lehet finomkodni!
2023. jún. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
20%
Én alapvetően utálom a meleget, 10+ foknál már kínlódok, minden bajom van. Most viszont a 24 fokos házban 2 pulcsi, nadrág, pokróc és ráz a hideg, mert eléggé beteg lettem😔 ez se jobb.
2023. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
21%
Ki ne találjátok már, hogy +10 foknál is meg kell pusztulni a melegben, utolsó... 🙄🙄
2023. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
80%

29. Ki ne találd már kedves kötözködő, hogy az emberek mind egyformák, mindenki egyformán tolerál mindent.

Törődj a magad dolgával🖕

2023. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!