Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet meggyőzni a másik...

Hogy lehet meggyőzni a másik felet?

Figyelt kérdés
Mondjuk én szeretném hogy ő tegyem meg nekem valamit, vagy rábeszelni egy dologra hogy azt csinálja meg nekem. Mim a módszerek hogy sikerrel járjak.

2023. jún. 21. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Meggyőzően érvelsz és olyan indokokat hozol fel, amit a másik fél is mérlegelni tud és pozitívabban látja, meg tudja változtatni az álláspontját.

Ennek persze feltétele, hogy amit el akarsz érni az tisztességes, biztonságos, legális dolog legyen, és a kimenetele se ártson, a rábeszélt félnek is pozitív élménye származzon belőle.

Valakit ki akarsz beszélni a bugyijából? Mert az nem ilyen abrakadabra dumával megy.

2023. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Nem nőről és nem is tisztességtelen dologról van szó. Csak mondjuk a másik félnek van egy dolog ami számára közömbös és nem akarja megtenni vagy csak szimplán nem hiszi el hogy jó neki. Ha észérvekkel nem megy akkor pszichológiailag hogy lehet rá hatni?
2023. jún. 21. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, amit kérdezel, nem etikus, ezért jobb nem válaszolni rá.
2023. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hidd el hogy az nem átverésről van szó vagy ilyesmi! Másrészt ha ez a személy tehetné nem hogy ilyen pitiáner dolgot megtenne velem de 1000-szer rosszabat is csak nem nyíllik rá alkalma.
2023. jún. 21. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, miről is van szó?
2023. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Etikátlan dologról, csak a kérdező próbál ködösíteni.
2023. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!