Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról,hogy...

Mit gondoltok arról,hogy Magyarország egyik legnépszerűbb zenésze Azahriah? Megérdemelte ezt a hírnevet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez nem egyfajta hergelős kérdés,csupán csak a véleményetekre vagyok kíváncsi ezzel a témával kapcsolatban.


Ui:Nincs semmi problémával Azahriah-val és semelyik más zenésszel.



#zenész #véleménykifejtés #Azahriah #sztárok,bulvár #Magyarország legnépszerűbb zenésze/előadója
2023. jún. 22. 08:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Szerencsére azt sem tudom, ki ez, pedig rendszeresen hallgatok magyar zenét.
2023. jún. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Hát ha valaki, akkor ő tényleg a saját jogán lett ismert, felküzdötte magát oda ahol most van. Én még Paul Streetes időszakában kezdtem el követni, az első pár zenéje nem is tetszett, de kb a hathor óta már nagyon tetszik kb mind. Fülbemászóak, kellemes hallgatni őket.
2023. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Láttam vele egy interjút egészen normálisnak tűnt, és akkor bevillant a mobil wc-s incidens... ijesztő számomra hogy látszólag normális emberek ilyen alpári dolgokra képesek.

1 számot ismerek tőle, nem nagyon hallgatok zenét. A hírnév nem érdem hanem tény. Sokan ismerik=híres.

2023. jún. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%

Azt elismerem, hogy magának kaparta a gesztenyét, ebben ügyes, és alapvetően egy normálisnak tűnő srác is.

Zeneileg viszont nem tudom hova tenni, ugyanúgy tingli-tangli popzene, mint sok más előadóé, igazából nem értem, ki hallgat ilyet.

2023. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
Engem nem érint se pro, se kontra, de még csak nem is hallottam róla eddig. Ha Magyarország legnépszerűbb zenésze az a Riah, hát legyen úgy. Bár én inkább Rihannára gyanakszom, és ő külföldi.
2023. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
nekem nem tetszik, nekem édes mindegy, ha igény van rá, akkor híresebb lesz. ennyi
2023. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Azahriah toi toi vécé esettől lett ennyire híres.
2023. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Menő a Rotty end Roll by Toi-Toi!
2023. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem fogja bírni.
2023. jún. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
A nevét hallottam, de nem tudom, mit zenél, mert nem érdekel, mert fura-, nagyon fura a személyisége.
2023. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!