Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról,hogy...

Mit gondoltok arról,hogy Magyarország egyik legnépszerűbb zenésze Azahriah? Megérdemelte ezt a hírnevet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez nem egyfajta hergelős kérdés,csupán csak a véleményetekre vagyok kíváncsi ezzel a témával kapcsolatban.


Ui:Nincs semmi problémával Azahriah-val és semelyik más zenésszel.



#zenész #véleménykifejtés #Azahriah #sztárok,bulvár #Magyarország legnépszerűbb zenésze/előadója
2023. jún. 22. 08:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%
Presser az mondjuk zenész de Azariá vagy kicsoda, nem is hallottam egy számát se.
2023. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%
A mai fiatalok szegénységi bizonyítványa hogy ilyen hulladékra ekkora igény van... Mikor én voltam gyerek 15 éve, szentül hittem hogy az akkoriban menő SP, Fluor Tomi, Barbee meg ezeknél lentebb nem lesz a magyar zenében, fú de nagyot tévedtem! SP-ék komolyzenei magasművészet ezekhez a mai sz**okhoz képest. De engem ugyan nem érdekel, hallgassa akinek eddig terjed az ízlése, szerencsére ott van magyar zenében a Bikini, Korál, Republic és társai, ha magyar zenét akarok hallgatni lesz mit, ha mégsem akkor meg nem hallgatok inkább semmit, ennyi.
2023. jún. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
#12 Ez is most volt és már ugrottunk 13 évet? Hihetetlen!
2023. jún. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
17%
Bikini, Korál, Republic, pont így ebben a sorrendben, mondjuk a Republic nálam beelőzi a Korált, jól mondja...
2023. jún. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
8%

Ez mi a tököm?? Agyonhájpolt kisköcsögök!


https://www.youtube.com/watch?v=OOvNkoO-xDE&ab_channel=Azahr..

2023. jún. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2023. jún. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nagyon tetszik az angol albuma, én amikor az megjelent, a camouflage, akkor teljesen lehidaltam hogy ezt egy magyar youtuber gyerek készítette… Nem azt mondom, hogy hibátlan, de magyar viszonylatban én nem tudok jobbat. Lehet, hogy én vagyok műveletlen… És alapvetően nem jön be a műfaj amiben mozog, de el kell ismerni, hogy nagyon tud a gyerek… És a camouflage az még elég sokszínű is volt.


Én mindenféle extrém underground, elvont zenét hallgatok amúgy, amit csak pár ezren hallgatnak, vagy még csak annyian sem a Spotifyon, nem azért mert pózer vagyok, csak egyszerűen nem tesz boldoggá folyton ugyanazokat a dallamokat meghallani a mainstream zenékben… De Azahriah angol albumánál még ezt is el tudom viselni.

Nekem egy ilyen 10/8.5 az az album a maga műfajában…


A filter a kedvencem róla:


[link]


Viszont az újabb zenéi a srácnak, meg az együttműködései már nem igazán tetszenek nekem… A lo túloldalán lemez Desh-el, egy tipikus ilyen BSW, meg KKEVIN, T Dani, stb. típusú önfelszopás, nagyon gyenge zenével és szövegekkel, egy picit jobban masterelve mint a camouflage, 10/2.5, talán.


És az a szomorú, hogy sokkal sikeresebb mint az angol album, vagy 5X annyiszor hallgatták meg eddig, pedig később jelent meg.

2023. júl. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
71%
Végighallgattam egy egyórás interjút vele egy hónapja kb. Értelmes gyereknek tűnik, meg azért kivehető a szavaiból, hogy kapja az élettől rendesen, de amikor kimondta a szájával, hogy zenetanárnál töltött egy órát és nem tetszett neki, akkor azért megértettem, miért van dugig gyerekbetegségekkel.
2023. júl. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!