Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan emberek...

Miért vannak olyan emberek akik mindenkinél okosabbak? Inkább csak annak hiszik magukar. Miért kell nekik folyamatosan tanácsot adni másoknak ha kell ha nem? Főleg megváltoztatni a másikat?

Figyelt kérdés
2023. jún. 22. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
És ez a másik miért nem tudja kinyitni a pofáját és nemet mondani nekik, ha már annyira felsőbbrendű?
2023. jún. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én alternatívákat szoktam kínálni, ajánlani, de senkire nem akarok semmit ráerőltetni. Megéltem számos egészségügyi problémát, amelyet a foglalkozásomnak, életvitelemnek köszönhetek és ezzel kapcsolatosan szoktam elsődlegesen ajánlatokat tenni a fiatalabb kollégáimnak - azért, hogy nekik már ne kelljen abban a formában megélniük az általam napi szinten megélt szenvedéseket, ahogyan én megélem. Az érdekükben teszem ezt - és ezt el is szoktam nekik mondani azzal a ténnyel kiegészítve, hogy természetesen azt csinálnak, amit akarnak, de én így jártam bizonyos szokásaim miatt. Nem szokták rossz néven venni, ha megosztom velük a negatív tapasztalataimat - és azért nem is haragudhat senki, mert valaki úgy gondolja, hogy megpróbálja segíteni tapasztalatok megosztásával a negatív élmények elkerülését.
2023. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A jobb genetika, nagyobb agy vagy hatékonyabb agyi idegi struktúra, jobb nevelés, tanítás, környezet, jobb táplálék, kultúra miatt okosabbak. Tudnál kicsit specifikusabb lenni a kérdésedben? Mert így nehéz megfelelő választ adni. Milyenek a kérdés feltevés körülményei, kontextusa?
2023. jún. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!