Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » INFJ-k, hogy élitek meg a...

INFJ-k, hogy élitek meg a mindennapokat?

Figyelt kérdés
Én például minden egyes napot egy véres harcként élek meg, amiből sebzetten jövök ki és éppenhogy csak vegetálok. 27 évesen 80-nak érzem magam, az energiaszintem közel sem a koroménak megfelelő. (Olyanok válaszát várom, akik tényleg INFJ-k, kognitív funkciókkal bizonyítva.)

2023. jún. 25. 10:16
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok egy energiabomba, de azért nem akarok belepusztulni sem az életbe, vagy mert fel kell kelni.

Mint írtam, jó életem van. Nem bulizok minden nap, nem futok maratont, nem vagyok csoportvezető marketinges főfőszóló, de cseppet sem vagyok depressziós vagy negativ sem, ami rólad süt. Én megtaláltam azt az életet, munkát, életmódot, ami nekem kenyelmes. Lehet, hogy te nem a számodra megfelelő helyen vagy, azért érzed rosszul magad, de ne haragudj, azt mondani, hogy másik nem is INFJ, csak mert nincs olyan rottyon mint te, az nonszensz.

2023. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
#21: De nem is empatizálsz, én azt mondanám, ISFP vagy.
2023. jún. 25. 12:29
 23/42 anonim ***** válasza:
84%

Ha az energiaszinted nem megfelelő, akkor vagy könnyebben fáradsz, mint az átlag (vérképet nézetnék), vagy szimplán számodra túl megerőltető munkát végzel.


Nekem nem ilyen a munkám, ezért már nem is vagyok INFJ?


Home officeban, rugalmas munkaidőben, kreatívabb, szabadabb szellemi munkát végezve aminek látom is az értelmét, nem mondanám, hogy 27 évesen 80-nak érzem magam, vagy "véres harc" lenne az élet.

2023. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok isfp, szerinted mennyi értelme van azt mondani, hogy én nem tudom megítélni saját magam, neked lesz itt igazad, aki olvastál 2 kommentet tőlem?
2023. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
#24: Nem a 16-personalities-en kell tesztet csinálni. Olvasni kell a kognitív funkciókról. Belőled sugárzik a Fi. Egy Fe-használó nem ilyen.
2023. jún. 25. 12:33
 26/42 anonim ***** válasza:
91%

Minden személyiségtípusnak megvan az a verziója, ahol egészségesen működik az ember, meg az, ahol nem jól funkcionál. Első jele, ha folyton szarul érzed magad, hogy nem jól működsz, nem vagy jó helyen, valamin változtatni kell. Mert jelenlegi elmondásod szerint akinek nincs szar élete, az nem is INFJ.


MINDEN személyiségtípus tud teljes, nem "véres küzdelem minden nap"-pal teli életet élni, ha ez nem megy, segítségre van szükséged, nem a többiek a hibásak, mert nekünk megy.

2023. jún. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

"nem a többiek a hibásak, mert nekünk megy"


Tipikus Fi-hiszti.


És nem, nem KELL szarnak lennie az INFJ-életnek, de mindenképpen problémásabb, mint az átlagé. Még egyszer, ha sosem éreztétek magatokat kívülállónak vagy igazán lent, tényleg nem vagytok INFJ-k. Én az vagyok, abból is egy egészségtelenebb fajta, ez igaz. Ni-Ti loop-ban vagyok, a Fe-m kicsit hátrébb szorult, a toleranciaszintem csökkent. Sőt, ha extrém stressz ér, átmegyek az ESTP tudatalattimba (itt is egy egészségtelen ESTP-t kell elképzelni) és önpusztítani kezdek.

2023. jún. 25. 12:39
 28/42 anonim ***** válasza:
71%

Én hisztizek, aki leírta, hogy nem szenvedés az élete?


Nem te hisztizel, hogy véres harc minden nap?


Éreztem magam kívülállónak és lent, dehogynem. De nem attól lesz valaki igazi infj, hogy mindig lenn van és borzalmasan szenved.

Meg kell találnod azt, amin tudsz változtatni, infj-ként szuper intelligenciád van, rálátásod a dolgokra, van empátiád, tudsz mélyre menni a beszélgetéseidben, hát használd ki ezeket hogy rendbetedd az életed. A rosszullét nem az INFJ mutatója ami ha INFJ vagy, tuti pipa. Dehogy kell rosszul lenni, szép is lenne, ha valaki attól lenne bármilyen személyiségtípus, hogy szenved.

2023. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
84%
Egyetlen személyiségtípus sem küzd és szenved, ha megtalálta a helyét az életben es kiegyensúlyozottan tud működni a neki megfelelő életstílusban.
2023. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

#28:


"Nem te hisztizel, hogy véres harc minden nap?"


Ismét, Fi. Egy Fe-használó minimum annyit mondana, hogy "sajnálom, hogy ezen kell átmenned, de [folytasd a sort]". Habár, a lentebbi írásod már tényleg jobban emlékeztet egy Fe-használóéra, azzal, hogy bátorítani igyekszel a másikat (nem mondom, hogy a Fi ezt nem csinálhatja, sőt, de én most abból indulok ki, hogy azt mondtad magadra, hogy INFJ vagy).

2023. jún. 25. 12:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!