Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 28 évesen, azért nem érzem...

28 évesen, azért nem érzem magam 28-nak, mert nem éltem meg normálisan a 16-18 éves korom? Engem zavar,hogy lassan 30-as férfi leszek

Figyelt kérdés

2023. jún. 28. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
elképzelhető, de fogják írni majd okosabbak hogy az érettség mitől függ. én 32 évesen is max 20-23 vagyok agyban és belül
2023. jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Generációs probléma ne stresszeld túl, én is így vagyok.
2023. jún. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nézem a Sonadoras-Szerelmes álmodozók, és ott Eugenio mondja a lányának, hogy egy 30 éves férfi nem hozzávaló, illetve Enriket szintén leszidja Joe Luis, mert Emiliara szemet vetett,aki nincs 18 éves. Én ekkor tök rosszul éreztem magam, mert nem is volt még fiatal barátnőm
2023. jún. 28. 23:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
amúgy több felnőtt is "panaszkodott" már 40+osan is hogy ők amúgy csak eljátsszák a felnőttet a nagyvilág felé, nem olyan ritka jelenség ez, de valójában belül fiatalabbnak érzik magukat, csak ha pl. felhívja a fia hogy adjon tanácsot akkor nem vágja a szemébe hogy fogalamam sincs, hanem a megélt élettapasztalatok alapján próbál adni valami hasznos tanácsot mert elvárja a fiatalabb. kicsit ijesztő belegondolni
2023. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokan érzik így, főleg akiknek kimaradtak a 18 éves élményei, mondjuk első kölcsönös szerelem, fiatalon 18-19 évesen első szex, egy korodbeli lánnyal...első csók még 18 évesen...
2023. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
25 éves korig nem nyúltam nőhöz, utána tizenvalahány nővel feküdtem le, akik középkorúak voltak
2023. jún. 29. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!