Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki segítene össze állítani...

Valaki segítene össze állítani nekem egy tömegnövelős edzéstervet? Jövőhéttől kezdeném az edzést.18éves vagyok,178cm magas kb, és 76 kiló aki komolyan segíteni szeretne írjon üzenetet ha kérhetem, vagy ide normálisan írja le, előre is thx

Figyelt kérdés
azt is tervezem hogy veszek egy ilyet,meg vitamint : [link]

2014. febr. 8. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
tömegnövelő edzésterv nincsen. Először kezdi az ember egy teljes testes kezdő edzéstervvel, később átmehet osztottra. Tömegnövelő étrend van, ezt kell összeállítani, nem zöld jumbót venni.De ha nincs alapismereted, akkor először olvass, és csak utána vágj bele a témába.
2014. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 flevi ***** válasza:

Szia!

Először teljes testes edzés kell egy-két hónapig, utána lehet elkezdeni az osztottat, amihez te edzéstervet akarsz.

Olvasd el a sárga kapszulát, nekem is sokat segített az elején! Itt tudod letölteni: [link] Tényleg olvasd el, mert enélkül nem lehet, nem érdemes elkezdeni a testépítést, mert csak felesleges időpocsékolás lesz az edzés! Bocsi ezért a válaszért, de az alapokat le kell fektetni!

Sok sikert!

2014. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!