Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordul, hogy fogyasztotok...

Előfordul, hogy fogyasztotok valamit helyben a hipermarketekben?

Figyelt kérdés
Pl. láttam már, hogy az Auchanban szoktak enni pogácsát, szőlőt, stb. Aztán gondolom nem fizetik ki.
2023. jún. 29. 07:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Én csak olyat láttam, hogy kisgyerek evett és a pénztarnál lehúzták a csomagolást. Alapvetően én ilyet nem csinálnék, mert szerintem pofátlan dolog valahol.
2023. jún. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Cigányoknál szokás ez, hogy azzal menőzik ott zabál meg iszik a nagy 130 kilós állat. Több ilyet láttam már.
2023. jún. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Auchanban régen volt ilyen pult is, ahol lehetett enni, nem tudom, most is van-e.
2023. jún. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-as, igen, bár gondolom nem ingyen volt a fogyasztás, hacsak nem kóstolásra szánták, persze ez a kérdés nem ezt feszegeti
2023. jún. 29. 08:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kb.10 évvel ezelőttig teljesen bevett szokás volt, az Auchanban a pékáru osztályon mindenki ott falta a pogácsát. Az volt az oka, hogy az egészen kis értékű (talán 100 vagy 500 Ft alatti, nem emlékszem pontosan) lopás miatt nem indítottak eljárást. Tehát igen lopás volt az is, csak nem lehetett tenni ellene semmit.

Amikor behozták, hogy értéktől függetlenül minden lopás miatt eljárás indul, ez azonnal megszűnt, legalábbis ott, ahova én járok.

2023. jún. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%

Ha hosszabb ideje úton vagyok max egy fél literes üdítőt bontok meg és iszok pár kortyot.


De gondolom nem erre gondolsz.

2023. jún. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A taplók nem fizetik ki, a normálisak kifizetik. Egyébként anyukám cukorbeteg, és vele volt olyan, hogy boltban lett rosszul, pont nem volt nála semmi, így kiszolgálta magát, és kifizette a pénztárban, egyébként legtöbbször úgy készül, ha elmegy otthonról, hogy legyen nála víz, szőlőcukor, de előfordul, hogy elfelejti. Nem mindig bunkóság.
2023. jún. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel előfordult, hogy leesett a vércukrom - hülye voltam, mert 99%-ben hordok magamnál csokoládét vagy cukrot -, ezért ettem egy kis szelet cskoládét, amit term. kifizettem.
2023. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Végszükség esetén előfordul. Pld. hipermarketben vásárlás közben amikor totál ki vagyok száradva, felbontok egy ásványvizet és belekortyolok, de ezt utána nyílván ki is fizetem a kasszánál.
2023. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, soha nem lopok. Viszont a múltkor az Auchanban válogattam a 10 db-os tojások között és a saját márkás tojás legtöbb dobozából ki volt szedegetvs 1-1 darab. Valakik eladják a lelküket 1 darab tojásért! Ez a megdöbbentő!
2023. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!