Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért így van ez megcsinálva?...

Miért így van ez megcsinálva? A hipermarketekben a bejárati, kijárati ajtó önműködő, fotocellás, de a mosdó-wc ajtók kilincsesek. Célszerű lenne, ha a wc bejárati, kijárati ajtó is fotocellás lenne. Ugye?

Figyelt kérdés

Sokkal higiénikusabb lenne.


Nektek nem jut ez mindig eszetekbe, amikor ilyen helyeken vécéztek?


Komolyan érdekel, hogy ez nektek is eszetekbe szokott jutni?



2023. jan. 25. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert a wc ajtó nem jó ha állandóan kinyílik feleslegesen, sokkal több szag és zaj szurodne ki mint kéne.
2023. jan. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Alleeban szerintem fotocellas (de lehet keverem egy masikkal), a Westendben pedig nincs is ajto. Felujitas kerdese szerintem, ahol az elmult par evben renovaltak, ott mar van valami modernebb megoldas.

De nem szokott eszembe jutni, nyilvan ha hazaerek, kezet mosok, addig meg nem turkalok a szamban. Viszonylag ritka, hogy nyilvanos mosdot hasznaljak, szerintem ettol meg soha nem lettem beteg :)

2023. jan. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kilincs van, így miután bementem kezet mosok, ha végeztem ismét kézmosás és a kilincset papírzsepivel fogom meg.
2023. jan. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Mert a WC-be nem tolod be a bevásárlókocsit. Csak a bazi nagy bevásárlókocsik miatt fotocellás a bejárat/kijárat.
2023. jan. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!