Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életedben az eddigi...

Mi volt életedben az eddigi legnagyobb válságod?

Figyelt kérdés

Ami a saját életed érinti. Ami a te eddig legnagyobb lelki gondod volt..

Hogyan oldottad meg?


2023. jún. 30. 09:48
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan húzzak határt egy olyan munkahelyen, ahol láttam, hogy nem számít a dolgozó, csak a pénz. Az sem volt baj, ha mag fő tagja testi erőszakot alkalmaz, lényeg, hogy menjem a bolt. A vezetőség kimaradt ebből, csak ejnye-bejnye volt a válasz.

De közel volt, viszonylag rugalmas, és voltak azért jó arcok. De ez megviselt sokszor.

Sajnos akkor még nem a megfelelő eszközeim voltak, így kissé agresszívan léptem fel, mikor kiosztottam az embereket és másnap be sem mentem. Vissza sem kellett mennem.

Persze, akitől kellett bocsánatot kértem, ma már lehet másképp csinálnám, de lehet-e máshogy, ha sajnos sok a dilettáns vezető?

2023. jún. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:

Amikor rossz döntést hoztam munkahellyel kapcsolatban.

Amikor rossz döntést hoztam gyerekvállalással kapcsolatban.

Amikor időt és energiát pazaroltam arra érdemtelen személyekre.


Hogyan oldottam meg?


Elfogadtam, hogy ez van!


A múlton sajnos már nem lehet változtatni.

2023. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
És neked, kérdező mi volt??
2023. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az anyagi helyzet. Tavaly ilyenkor volt majdnem 2 millió megtakarításom, de az inflációnak hála kb. minden elfogyott. Úgy oldottam meg, hogy elkezdtem kválkodni. Sajnos más opció nincs, amivel gyorsan pénzhez juthatnék.
2023. jún. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Feldolgozni a bántalmazott gyerekkoromat és a szeretetlenségben felnövést. Megtanulni szeretetlenül élni és elengedni az iszonyatos vágyat, hogy valaki szeressen és biztonságot nyújtson.
2023. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

3as nekem van.


Azt érzem nem vagyok a helyemen semmilyen szinten. Sose tudtam merre tart az életem.


Sokat köszönhetek szüleimnek a mai napig.

Segítenek támogatnak, de amikor el akartam jönni a családi vállalkozásból jöttek a szövegek hogy a sajátod is, meg idegennek minek fizetni stb.. Idegennek meg azt hangoztatják hogy "nem megy semerre, meg az eszével keressen pénzt stb"

2023. jún. 30. 10:48
 7/44 anonim ***** válasza:
63%

6-os: családi vállalkozásban melózol?!


Örülj neki!!

2023. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
70%
Nekem tavaly történt, hogy egy maszturbálós videót feltettek a szomszédomban lakó két fiatalember rólam, de ennek a helyét én nem tudom, csak a felém érkező jelekből tudom kikövetkeztetni, hogy ilyesmi történt, félszavakból, tekintetekből, beszólásokból. Folyamatosan figyelnek egy másik házból, valamilyen eszköz segítségével látják, hogy mit csinálok odabenn. Egy éve tart ez, hogy nem tudom magamban lezárni, ahhoz feljelentést kellene tennem. Mivel egészségügyi dolgozó (ápolónő) vagyok, tehát közfeladatot ellátó személy, ezért van egy olyan csoport állítólag a rendőrségnél, akik ezeknek a személyeknek a fenyegetettségével foglalkoznak. Akár titkosszolgálati eszközökkel is lenyomozzák az elkövetőt, amire az én esetemben nincs szükség, hiszen nevet és címet is tudnék mondani. Az egyik fiatalember rendszeresen az életem kioltásával fenyegetőzik, vagy azt várja, hogy a videó hatására öngyilkosságot követek el. Ha feljelentést tudnék tenni, le tudnám zárni magamban ezt a traumát. De a mai napig nem tudom, hol van ez a videó. Ez volt a legnagyobb válság az életemben.
2023. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Még hozzátenném, hogy az emberek általában azt hiszik, hogy prostituált vagyok és én készítettem és én tettem fel a videót. A jobb érzésűek ráéreznek, hogy ezt valaki akaratom ellenére és tudtom nélkül tette fel.
2023. jún. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
50%
8,9-es: akkor te már nyugodtan beregizhetnél valami only fans-ra is akár, legalább pénzt is kapnál a sok lenézésért!
2023. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!