Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életedben az eddigi...

Mi volt életedben az eddigi legnagyobb válságod?

Figyelt kérdés

Ami a saját életed érinti. Ami a te eddig legnagyobb lelki gondod volt..

Hogyan oldottad meg?


2023. jún. 30. 09:48
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

A 38-as vagyok.

Igaz, nem nekem ajánlottad, de most végeztem a filmmel.

Megdöbbentő történet. De ami a legfájdalmasabb, hogy a mi országunkban el sem jutnánk egy Dr. Najjar szintű orvosig a mostani egészségügyben. Egyszerűen nem vagyunk annyira fejlettek. A pénz részéről meg aztán nem is beszélve.

2023. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

#41 Örülök, hogy megnézted. Szerintem nagyon tanulságos és elgondolkodtató.


Az itthoni egészségügyet hagyjuk, mert csak felb.szom magam rajta. :D Dolgozó, jól kereső állampolgárként rengeteg pénzt talicskázok be az államkasszába azért, hogy nem csak hogy én, de más se kapjon ezért lóf.szt se. 4-6 hónapos várólisták?! Ha így is, úgy is magándokihoz kell mennem, minek fizetem a TB-t?! Mindegy, hagyjuk... :D

2023. júl. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

Osztom a véleményed. Én még a jól keresőt sem mondhatom el sajnos. Kb. rabszolgamunka, de ugye a körítés megvan hozzá ezerrel.

Ki is fogok hamarosan szállni ebből a semmire hajtós, munkaalapú, tehetetlen társadalomból. Mármint nem úgy értve kiszállok, hanem a saját utamat fogom járni.

2023. júl. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
#43 Értelek és a mókuskerékből kiszállni vágyást is tökéletesen megértem. Vágytam erre én is sokáig.
2023. júl. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!