Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyesek miért nem tudnak...

Egyesek miért nem tudnak normálisan sétálni az utcán?

Figyelt kérdés
Főleg ilyen helyeken mint egy sétálóutca, kóvályognak össze-vissza, nekimennek majdnem a másiknak, a gyerekeiket neki tolják majdnem a másiknak mintha nem látnának a szemüktől, egyesek képtelenek egyenesen menni. Miért van ez?
2023. júl. 2. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Magamból kiindulva én túlságosan elgondolkozom és kiszorul a külvilág sajnos. Idegesítő dolog,tudom de ilyen vagyok sajnos
2023. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Van, aki mereven ragaszkodik az irányzékához, így képtelen kerülni. Van, aki keveri az oldalakat. Van, aki egy bizonyos útvonalon érzi magát biztonságban (pl.: egyensúlyprobléma miatt).

A pulyások meg?

A szememben ezek olyanok, hogy szereti, ha a szülői felelősséget átháríthatja másra (óvónő, tanár, átlagember), de ha probléma van, akkor átmegy követelőzővé, osztan neki mindenért kártérítés jár, mert ő szent, a másik hibás mindenben, még a saját rossz gyerek-nemnevelésében is.

2023. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos, változó. Én például kilencedikben bekerültem egy olyan városba, ami kb 10x akkora mint ahova általánosba jártam, szóval amikor egyedül voltam, én nagyon sokat bámészkodtam hogy merre kell menjek. Egyszer egy idevalósi ismerősöm, akivel a sport miatt már általánosban jó kapcsolatot ápoltam, elhívott randizni valahova, ahol már voltunk többször is meg nagyobb baráti társasággal is, de ezek a tősgyökeres ittlakók mindig másik útvonalon jöttek, engem meg annyira összezavartak, hogy körülbelül háromnegyed órát késtem, mert nem találtam AZT az utcát ahova be kellett fordulni a nagyobb sétálóutcáról. Akkor egy-két embernek nekimentem bámészkodás közben, de mindig bocsánatot szoktam kérni
2023. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szóltak már rám utcán, hogy olyan kacskaringósan megyek, hogy elszédül tőlem. Más meg azt mondta, hogy mit röhögsz, menj inkább dolgozni.
2023. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!