Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyesek miért nem tudnak...

Egyesek miért nem tudnak normálisan sorba állni, hogy el lehessen dönteni hogy egyáltalán a sorban állnak-e?

Figyelt kérdés
Aztán meg kiakadnak ha véletlenül beállok eléjük, mert rohadt messze állnak a sor végétől és nem tudom emiatt hogy a sorban állnak. Pedig direkt nem állok be mások elé
2022. jún. 10. 07:29
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
H téged idegesitsenek
2022. jún. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Rá kell kérdezni, mielőtt beállsz. Bennük maradt a Covid-pánik, a méteres távolságtartás.
2022. jún. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetekben odaléphetsz az embörkékhez és felhasználhatod szofisztikált kommunikációs képességedet, hogy megtudd az ő konkrét álláspontjukat. (Szóvicc. Ha-ha!)

Szerintem amúgy sokkal idegesítőbb, amikor bizonyos "sapiensek" nem tudják egyértelműen jelezni, hogy ők éppen át akarnak haladni a zebrán, vagy csak trécselgetni álltak meg ott. (A rendőrnek meg majd lehet magyarázkodni, hogy miért nem engedted át a gyalogost a zebrán.) :,D

2022. jún. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én covidtól függetlenül utálom, ha a nyakamra lehelnek, szeretek 20 centinél nagyobb távolságot tartani.

Másrészt tekintettel szoktam lenni másokra és ha a pénztár előtt keresztben közlekednének, akkor kihagyok annyi helyet, hogy ezt meg lehessen tenni.

2022. jún. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem sorbanállás-specifikus. Ugyanez van, amikor valaki a keskeny járdán középen megy, mert ha a szélén menne, elférnének mellette. Figyelmetlenség, semmi több.
2022. jún. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Simán csak sz@rnak másokra.
2022. jún. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel a covid, én általánosságban gyűlölöm, amikor xy a nyakamra áll, vagy a sarkamra tolja a kocsit, mert "siet". Én is, mégsem bunkóskodok.


Ezért is viszek többnyire kocsit, azt beparkolom magam mögé, és akkor legalább nem lihegnek vadidegenek a tarkómra.

2022. jún. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Már a Covid előtt is tartottam pár lépés távot az előttem állótól. Egyrészt, mert én sem szeretem, ha a nyakamra állnak, másrészt meg mindig azt tanították, hogy nem is illik az ilyesmi.

Ha pont olyan helyen állok a sorban, akkor ki is szoktam akkora helyet hagyni előttem, hogy el tudjanak menni a keresztben közlekedők.


Rám ezek igazak, de olyanok is akadnak, akik szimplán picit elgondolkodtak, elbambultak és nem vették észre, hogy halad a sor, szóval szimpla figyelmetlenség. Bár azért olyan is van, akit meg csak nem érdekel a többi.

2022. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olyankor állok viszonylag távolabb a közvetlen sortól, amikor átjárkálás van a pénztárak és a polcsorok között, és útban vagyok a keresztben haladóknak. Ahol így van berendezve a bolt, és nem hagynak elég helyet a pénztárak és a polcok között, ott ez jellemző az összes kasszánál.
2022. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

Semmi köze a covidhoz, tizen-x éve is gyűlöltem ha a tarkómba lihegnek, mintha attól gyorsabban haladna a sor.

Én se állok mások nyakába.

2022. jún. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!