Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy PASIT tényleg ennyire nem...

Egy PASIT tényleg ennyire nem lehet megkérni a konyhában vagy kifogtam egy extra kényest?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm megkért, hogy 3 személyre kéne főznöm egyik este. Azt mondta nem probléma ha nem tudok menni, akkor elmennek étterembe vagy valaki mást megkér. Mondtam neki csináljon túrós csuszát. Feltételeztem meg tud főzni egy tésztát és ki tud sütni egy bacont.

Erre kapom az üzenetet, hogy neeeeee én nem csinálom, rád van szükség!!!


Gondolom ez inkább csak extra lustatság, csak meg tudnak csinálni egy csuszát a pasik is. Vagy nem. ? 🤣


2023. júl. 5. 04:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Mindkettő.
2023. júl. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Fozni nem nagy tudomany. Gondolom csak nem akar🤷🏻‍♂️
2023. júl. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Biztos ahhoz szokott, hogy mindent megcsinálnak helyette.
2023. júl. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Miért pont túrós csuszát? Én nő vagyok, de 2 dolgot tuti elrontanék: 1. a túrót 2. a bacont. A tészta még menne....
2023. júl. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kitana. ***** válasza:
65%
Csak lusta, aki ingyenszakácsot akar.
2023. júl. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

Ha ezt pont így írta akkor az írásstílusból nekem poénnak tűnik, laza csipkelődés.

Ha erőltette akkor is lehet pl hogy ő nem ér ráy azért szeretné ha megcsinálnád, vagy jól főzöl és nem túrós csuszát akar hanem valami komolyabbat amit ő nem tud, vagy tényleg csak lusta.

2023. júl. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Te fogtad ki. Nálunk a családban apám és öcsém is főz, öcsém kísérletezgetni is szeret, kollégáim kötött is több férfikolléga van, akik szeretnek és tudnak is főzni. Én nem ugranék, aki éhes, az tud főzni.
2023. júl. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Felnőtt létére már tudnia kéne, hogy nem csak neki kell főznie.

El van kényelmesedve.

Szerintem mosogatni, takaritani sem fog.

2023. júl. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

"Egyik ismerősöm megkért, hogy 3 személyre kéne főznöm egyik este. Azt mondta nem probléma ha nem tudok menni, akkor elmennek étterembe vagy valaki mást megkér."


Ha legközelebb megkér ilyenre, akkor mondj neki egy éttermi összeget. :-)

2023. júl. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Lusta is, meg béna is. Az egy dolog hogy amíg anyuci körbeugrálja addig a kisujját sem mozdította, de ha már külön lakik akkor ott komoly gondok vannak/lesznek. Persze lehet hogy a párkapcsolatban ezt valami mással kompenzálja ideig-óráig...
2023. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!