Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan magyar oldalt...

Van olyan magyar oldalt ahonnan lehet snüsszt rendelni? Vagy ilyen dolgokat is lehet külföldről mindenféle extra nélkül rendelni?

Figyelt kérdés

Én akárhogy kerestem nem találtam egyet sem. Eddig még nem próbáltam viszont ki akarom próbálni milyen. Viszonylag gyakran rendelek külföldi oldalakról de ez ilyen termékeknél nem tudom hogy működik, van-e valami extra költség. Ha nincs akkor simán megrendelem onnan csak nem találtam erről semmit.


Előre is köszi



2021. aug. 21. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az a snüssz?
2021. aug. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A snüssz egy nikotinos párna tulajdonképpen, amit általában a felső ínyedre szoktak rakni és folyamatosan kapod a nikotint.

Amúgy nekem is itthon van három, de valahogy nem az igazi. Marja az ember ínyét egy darabig... Talán a Killa dinnyése volt az, amit elsőre ajánlanék.

A külföldi oldalakról sajnos nem tudok mit mondani,deee a legtöbb dohányboltban árulnak snüsszt, vagy ha nem, ha rendesek, rendelnek neked, úgyhogy én ott próbálkoznék először.

2021. aug. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Igen azt tudom hogy sok helyen van csak az a probléma hogy még nem vagyok 18, nemrég lettem 17. Igazából nem akarok rászokni csak ki akarom próbálni hogy milyen mert sok helyen olvastam hogy sokan szeretik. De akkor lehet kivárom inkább amíg betöltöm a 18-at.
2021. aug. 21. 09:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy küldj be valakit, de nem akarok ötleteket adni, mert nagyon csúnya dolog xD
2021. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!