Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem beszéltem túl szépen...

Nem beszéltem túl szépen valakivel, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pszichológushoz járok, és az utolsó alkalommal csúnyán beszéltem vele, nem kértem bocsánatot se, látszott rajta, hogy haragszik. Ez még a beszélgetés elején volt, aztán másról kezdtünk beszélni, akkor már ugyanúgy beszélt velem, mint ahogy szokott. Nekem viszont most nagyon lelkiismeret furdalásom van, nincs képem elmenni a következő alkalomra, pedig nem szeretnék mást keresni.. szerintetek mit csináljak? Gondoltam rá, hogy írok neki levelet, amiben elnézést kérek, és megkérdezem valahogy, hogy járhatok-e hozzá továbbra is.. vagy menjek el legközelebb, és akkor szóban tegyem ezt meg? Melyik a jobb?
2023. júl. 9. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Következő alkalomkor.
2023. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Esetleg tudja, hogy a nyavalyad velejaroja. Bocsanatkeres persze akar irasban is kell.
2023. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké csak eddig nem volt ilyen, szerintem nem számított rá, hogy ki tudok így akadni.
2023. júl. 9. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg folyamatosan számít ilyenekre, pont mert az alapprobléma legtöbbször valami belső gát, ami "fölött" nyilván alaposan "meg tud áradni", ami mögé szorult. Része a melónak, mondhatni. Természetesen megbecsülésed jele, ha megköveted.
2023. júl. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem ő is ezt gondolja.
2023. júl. 10. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!