Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti ha beszéltek facebook-on...

Ti ha beszéltek facebook-on valakivel minden másodpercben írtok egymásnak?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nálam eleve ki van lőve a chat, általában néhány nap is beletelik mire válaszolok, de ez nem feltétlen érdektelenség a részemről csak egész egyszerűen nem ülök egyfolytában a gép előtt, van jobb dolgom is, ha meg már ott ülök, általában megszerkesztem, hogy mit fogok írni a másiknak, van hogy csak hetekkel később válaszolok, de ez még semmi, van egy csaj ismerősöm aki félévente szokott írni, az már tényleg kicsit durva, de hát nem vagyunk egyformák.
2016. jún. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Általában végzem közben a dolgom, tanulok, teszek veszek, utazok stb. Ha egy barátról van szó, az nem veszi magára a dolgot, ők sem ülnek egésznap a gép előtt. Ha csak szimpla ismerősről van szó akkor megbeszéljük amit kell és elköszönünk.
2016. jún. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor ráérek meg a partner is akkor csak annyi idő telik el mig kitalálom mit írok meg ő is. De van h csak napi 1-2üzenet megy el.
2016. jún. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Blade Bone ***** válasza:
Durva lenneee :D eleve két óra mire megírok egy üzit, dee nem azért mert fogyatékos vagyok, csak szeretem szépen tálalni a mondandóm, meg telefonon lassan megy az írás, meg lassú is a telóm. :0 :/ Egyébként van akivel csak havi egy üzit váltok, de akkor mindenről szó esik, bár mondjuk ez kicsit elszomorító, mert úgyérzem nem vagyok a részese az életének, pedig egésznap netezik... de nincs ideje azt mondja, csak másodpercekre jár fel. :/ Na mindegy szerencsére vannak mások akik boldogan nyitnak nekem ajtót. :D Egyébként én is azt gondolom, hogy egy igazi barát nem sértődik meg, ha egy pár órára, napra, hanyagolod. :D
2016. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem!

1 emberrel max 2-vel szoktam beszélni,az egyik a párom másik bnőm..és percek/órák kérdése míg válaszolunk egymásnak!Nem ülünk egész nap a fb előtt

2016. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!