Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy...

Titeket nem zavar, hogy olyanoknak van kint az egyetem elvegzese, akikről pld. ismert, hogy kiestek már az elején?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim 90%nal ott van az egyetem, mintha befejeztek volna, hol ott jol tudom, hogy a legtobb 1-2. felevben abbahagyta, mert nem bírták, kiestek, rosszul tanultak stb.

Miért csinálják ezt az emberek?

Miért élnek kifele es mutatjak azt FBon, hogy ők brfejeztek, miert vernek at masokat? ez nekik nem kellemetlen?

Pld a napokban megismertem valakit, bejelolt FBon aztan masnap mondom, hogy nah ugyanott vegeztunk csak en masik szakon voltam, erre ő nem fejezte be az egyetemet... Nyilvan egy ilyen helyzetben kiderul, de amíg nem kerdeznek rá, addig a masikban az a tevhit van, hogy igen..

Szerintem ez ultra gagyi.


2023. júl. 11. 06:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem érdekel. Én elvégeztem, sőt egy másik szakot is, de nem leszek tőle több mint ők.
2023. júl. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért, amiért jó szülőnek mutatják magukat kifelé, akik nem azok.
2023. júl. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Az, de nem zavar. A szomszéd csaj, aki egyébként nem néz ki rosszul, mégis úgy túlszerkeszti a képeit, hogy legtöbb fotón úgy néz ki, mint egy rajzfilmből Bambi, kávés csészealj méretű szemekkel. Szerintem van feltöltve legalább 5000 képe és mind ilyen.

Vagy pl régebben az iWiW idején volt az adatlapon, hogy beszélt nyelvek. Nem egy embernél láttam, hogy orosz és latin. Valóban tanultunk oroszt, meg pl eü suliban némi latin is akad, de ez még nem egy beszélt nyelv. Ilyeneken jót mosolygok, de ez sem zavar. Legtöbb ember szeretne többnek látszani és nevetségessé teszi magát. Ezek mind hasonló dolgok, mint amit te is írtál. Mindenkiben él egy kép magáról, hogy milyennek szeretné, ha látnák mások. Az ilyen dolgokkal ennek az elképzelésnek próbálnak megfelelni.

2023. júl. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
És az emberek miért csinálják az, hogy minden létező energiájukat abba fektetik, hogy más mit csinál, mit végzett? Te nem tudtad volna saját magadba fektetni azt az energiát, amíg kiírtad a kérdést? Legalább olyan dolog lenne, amire van befolyásod. De arra, hogy más hogy él, mit csinál, van-e diplomája, kibukik-e, soha nem lesz.
2023. júl. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nincsenek ilyen ismerőseim, legalábbis nem figyelem. Nagyon sok kamu ember van, de én úgy vagyok vele, hogy kamu skillekkel úgysem fog tudni érvényesülni, addig meg úgy veri át magát is, ahogy akarja
2023. júl. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%

Amikor azt írják ki, hogy az élet iskolája, az a legjobb 😂

Képmutatás. A szerkesztett képek, megy alá a nyáladzás, hogy de jól nézel ki, aztán soha nem nézett úgy ki 😃

2023. júl. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%
Én 10 éve szoftverfejleszőként dolgozom, holott én sem fejeztem be az egyetemet. Ez is zavar?
2023. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Metionin ***** válasza:
Nem izgat, ezeknek az embereknek jó részét már rég töröltem az ismerősök közül, mert nem vagyok már velük kapcsolatban. Ha valahol látom őket pl. eladós csoportban, szoktam látni, hogy van akinek kint van a diploma, pedig már az elején kibukott de nem éri el az ingerküszöbömet. Nekem meg van 2 de egyik sincs kiírva a fészre, a munkahelyem sem. Bár anno röhögtem, mert pont ezek az ismerősök irkáltak rám amikor végeztem, hogy na mi van, nem lett meg a diplomám? - csak mert nem szartam tele a fészbukomat virágtengerben úszó taláros diplomaosztós meg szakdogával pózolós képekkel.
2023. júl. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Első körben én is otthagytam az egyetemet, egy olyan szakra mentem ami nem nekem való volt. Szégyelltem mások előtt, ezért én is kint hagytam,mintha elvégeztem volna, vagy legalábbis oda járnék. Aztán egy év múlva ismét nekiugrottam egy olyan szaknak ami én vagyok, és azt el is végeztem. Mikor felvettek, a félbehagyott dolgot el is tüntettem gyorsan :D
2023. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Akkor lehetsz biztos hogy elvégezte az egyetemet, mikor kirakja a diplomával díszelgő képét eseménybe. :D

A többi kamu.

2023. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!