Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik azok a dolgok, amiket kb...

Mik azok a dolgok, amiket kb 50 éve könnyen meg lehetett csinálni, de ma már nem?

Figyelt kérdés

Például anyukám mesélte, hogy rendszeresen belógott a fizetős strandokra, ha elkapták a biztonsági őrök, adott nekik egy doboz sört, amit lazán ki is adtak neki, hiába nem volt még 18, és ez volt a belépő.


Én meg 25 évesen otthon hagytam a személyimet és már nem engedtek be egy szórakozó helyre :D Strandra se lehetne belógni már, magasak a kerítések, mindenhol kamera van, bizti örök figyelnek és lecsapnak.


2023. júl. 14. 13:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hógolyózás.
2023. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Pl. jó pár régi fotó és videó is bizonyítja, hogy régen a közintézményekben lehetett dohányozni, tanár akár órán is cigizhetett.
2023. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Tisztességes munkából megélni.
2023. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
3-asnál van a pont!
2023. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Balatonon ingyen strandolni.
2023. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nekem eszembe jutott még egy: huszonévesen lakást venni szülői segítség nélkül :D
2023. júl. 14. 14:00
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Ha megállított a rendőr szabálytalanság miatt, elég volt egy ötezressel átadni a forgalmidat és minden rendben volt.
2023. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

Ismerni, kapcsolatot tartani, segítséged adni és kapni egymásnak a rokonokkal.


Teljesen széthullott a társadalom micro családokra, lassan ott tartunk, hogy az emberek a külön élő szüleiket és a gyerekeiket távolságtartással, idegenként.

Soha sem volt idilli, tudom, az emberi természet nem változott, de ennyire nem voltunk elidegenítve egymástól, és nem vagyok biztos benne, hogy jó ez így.

2023. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

Házat venni, építkezni.


Anyós-após, két gyári munkásemberként simán felhúztak hitel nélkül (1-2 millió baráti kölcsönnel) egy bazi nagy házat megyeszékhelyeken.


Mi a férjemmel itt vagyunk mérnökként, és 8 évre fel kellett vennünk hitelt, hogy el tudjunk költözni falura. Pedig mindenen spórolunk, 15 éves autóink vannak, nem veszünk se kajából, se ruhából márkásat.

Ha mi így jövünk ki, akkor más hogyan....?

2023. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ha csak 8 éves hitelt kéne felvennem egy kis lakásra... :D
2023. júl. 14. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!