Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehetett volna jobban...

Mit lehetett volna jobban csinálni egy papírfeldolgozó üzemben diákmunkásként, hogy ne rakjanak ki három nap alatt?

Figyelt kérdés
3 műszakból ugyan csak egyet tudtam elvállalni, de úgy tűnt nem baj nekik belementek simán. Három napon át 8 órában minden megcsináltam amit akartak. A körülöttem lévők úgy tűnt elégedettek a munkámmal, de valaki mégse volt az, mert minden előzmény nélkül hirtelen kiraktak egy órával a legutóbbi távozásom után. Lehet a műszakvezető osztotta ki rosszul a feladatot és a főnök emiatt nem azt kapta tőlem teljesítményként amit elvárt volna? Vagy a kiadott feladaton kívül üres perceimben mást is kellett volna csinálni nem csak álldogálni? Fontos lenne megérteni mit csináltam rosszul, hogy tanulhassak belőle és fejlődjek.
2022. júl. 31. 06:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Senki egy rossz megjegyzést nem tett a munkámra mielőtt kiraktak
2022. júl. 31. 06:50
 2/11 anonim válasza:
93%
Leírtak alapján igen, álldogálni nem kellett volna valószínűleg. Elég sok minden lehetett, nehéz lenne neked megmondani az okát így látatlanban. Ilyen fos helyeken elvárják, hogy tudj mindent meg megállás nélkül nyomjad.. Nem te vagy az első aki így jár, én a helyedben örülnék, hogy meg szabadítottak egy ilyen tehertől. Jártam én is hasonló helyeken, nem kell foglalkozni ilyen cégekkel. Fogadd el, hogy nem tetszettél nekik. Egy korrekt cég segít, illetve szól mi a gond és vagy elmondja miért küldenek el. Általában nem küldenek így el, de rengeteg ilyen szar munkahely van, majd kitapasztalod idővel ezeket légy türelmes.
2022. júl. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Az is lehet, hogy találtak helyetted mást, aki több műszakot tud elvállalni.
2022. júl. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy papírgyárban fejlődni? Nem lehet. Örülj neki, hogy nem kell ott szívnod tovább. Csak jelzem, hogy lehet, hogy volt egy munkacsúcs, azért vettek fel, most már nem kellesz nekik. Sok helyen azt sem szeretik, ha több eszed van egy marék molylepkénél. Engem rúgtak már ki ilyenért. Akkor nem örültem, de már tudom, hogy én jártam jobban.
2022. júl. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen biorobot helyeken általában olyan embereket szeretnek, akik kilátástalanok, rá vannak utalva a helyre.


Diákoknak van perspektíva, ők valszeg mennek tovább máshova, nem ez nekik a végcél.


És igen, legyél állandóan elérhető, ne gondolkodj, és jó ha van mondjuk gyereked, vagy pl szerencsejáték függőséged, ami miatt dolgozol mint az ökör.

A dolgozó fogyó eszköz, ha akad valaki olyan aki terhelhetőbb, inkább őt hívják.



De egyébként emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod, az ilyen helyekről az emberek nagy százaléka kihullik, mert totál lélekölő az egész.

2022. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Napok óta ezen kattogsz, őket kérdezd meg.
2022. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyen helyen gyakran váltják a melósokat. Nálunk ezt a Penny csinálja, mindig találnak 1-2 hülye diákot, mindet három napig foglalkoztatjàk, majd valami idióta, nonszensz dologra hivatkozva kirúgjàk őket. Nem tudom én sem miért jó ez nekik. Megjártam én is, meg még kb 20 ismerősöm ugyanígy.
2022. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7, ezt tuti valami adózási vagy fizetési kiskapu lesz.

Szerintem kaphatnak valami támogatást arra, ha diákot vesznek fel.

2022. aug. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8, gondoltam én is erre, de hogy nem veszik ezt észre? Miért nem büntetik meg akkor őket?

Bezzeg, ha egy átlag ember próbál meg trükközni, akkor egyből megy a NAV-tól a levél az illetőnek.

2022. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9, ezek nagy cégek, és hát sajnos a diákok inkompetensek, lusták, csak a buli érdekli őket, mit lehet tenni.

Lám, ők adnak esélyt mindenkinek, baromi inklúzív hely 🤡🤡🤡

2022. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!