Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudok menni dolgozni mert...

Nem tudok menni dolgozni mert gyenge vagyok lelkileg, gaz ha elmondom a fonokomnek oszinten ezt? Nem akarok hazudni neki.

Figyelt kérdés

Meghalt az apam, nem alt hozzam kozel de nagyon gyenge vagyok most lelkileg. Munkaban egyebkent sem erzem jol magam, ha igy elmennek dolgozni szerintem sirva jonnek haza.

Arra gondoltam elmondom a fonokomnek oszinten hogy mi a bajom, es megmondom neki hogy szerzek tappenzes papirt errol az egy naprol. Vagy hazudjak hogy beteg vagyok? Nem tudom gaz e ilyenrol beszelni oszinten. Csak annyit akarok neki mondani ,hogy mi tortent es hogy egy napot tappenzen lennek.


2023. júl. 15. 13:42
A kérdező szavazást indított:
Legyek őszinte
Inkább hazudjam azt hogy beteg vagyok
26 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor jár extra szabi, azt vedd ki.
2023. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok hianyozni csak egy napra van szuksegem. Itthon lenni 1000x rosszabb lenne, megolnenek a gondolataim. Nagyon nem vagyok jol.
2023. júl. 15. 13:45
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyebkent a mostohaapamrol van szo, evek ota nem beszeltunk, en nem veszek reszt az intezkeseben sem, nem vagyok semmilyen viszonyban a rokonaival. Gondolom ilyen esetlen a szabihoz kell valami papir a tortentekrol. Nem tudok ilyet szerezni
2023. júl. 15. 13:47
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Egy közeli hozzátartozód elhunyt és szükséged van egy napra. Elmondod, hogy ezt táppénzzel fogod megoldani. Ha nem egy utolsó véglény, semmi különlegeset nem fog rá mondani, tudomásul veszi, megérti.


Ha nem ilyen ember, akkor vannak bajok, de feljön a kérdés hogy akarsz-e tovább olyan ótvar helyen dolgozni, ahol egy ilyen helyzetben sem támogatnak. Értem hogy pénz meg minden, de szerintem nem érdemes tönkre tenni magad.

2023. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes velem, szerintem megertene. Csak azert kerdeztem hogy hazudjak e, mert nem tudom szabad e ilyenrol beszelni oszinten vagy csak elmenni tappenzre.
2023. júl. 15. 13:52
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha sms-t irok neki, azzal sincs gond?
2023. júl. 15. 13:52
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell rá táppénz. Közeli hozzátartozó esetén 3 szabadnap jár, apelláta nélkül ki kell adnia!
2023. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Ne hazudj erről. Normális főnököd van, neki is az a jó, ha egy stabil ember jelenik meg a munkahelyen. Akár kiveszel egy szabadnapot, akár a közeli hozzátartozó halála miatti napot, vagy egyszerűen lecsúsztatod (ha ilyesmi lehetséges).

Tekintettel a vasárnapra, megfelel az SMS is.

2023. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha nagyon rendes akkor pláne ne hazudj. Neked hogy esne, hogy tök kedves és megértő vagy valakivel, erre a képedbe hazudik? Megértem hogy most a saját érdekeidet nézed, ilyen helyzetben valszeg én is azt tenném, de próbáld meg az ő szemszögéből is végiggondolni ezt.
2023. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
80%
Nem gáz, de ne hazudj, annak nincs értelme.
2023. júl. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!