Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudok menni dolgozni mert...

Nem tudok menni dolgozni mert gyenge vagyok lelkileg, gaz ha elmondom a fonokomnek oszinten ezt? Nem akarok hazudni neki.

Figyelt kérdés

Meghalt az apam, nem alt hozzam kozel de nagyon gyenge vagyok most lelkileg. Munkaban egyebkent sem erzem jol magam, ha igy elmennek dolgozni szerintem sirva jonnek haza.

Arra gondoltam elmondom a fonokomnek oszinten hogy mi a bajom, es megmondom neki hogy szerzek tappenzes papirt errol az egy naprol. Vagy hazudjak hogy beteg vagyok? Nem tudom gaz e ilyenrol beszelni oszinten. Csak annyit akarok neki mondani ,hogy mi tortent es hogy egy napot tappenzen lennek.


2023. júl. 15. 13:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a viszonyotok.

Ami biztos gáz, hogy azt mondod a főnöködnek, hogy majd viszel kamu táppénzes papírt. Értem én, hogy a mutyi országa vagyunk mikro szinten is. De hogy akarsz öszinteséget meg megértést, ha kamuznál.

2023. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!