Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy srác 20 évesen is...

Ha egy srác 20 évesen is gyerekes akkor már nem fog változni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szerintetek ha egy srác 20-21 évesen nagyon gyerekes, akkor ez 23-24 éves korára változhat?



2023. júl. 17. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

😂Dehogynem...

Sokaknak 30+ mire ugy igazan megkomolyodnak, felnonek.

No para🤪

2023. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nagy átlagban a férfiak 28 éves korukra tekintenek magukra felnőttként. 20 évesen még bőven a kamaszokra jellemző tulajdonságok dominálnak.
2023. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne változna? Az embert élete végéig érik behatások és változik.
2023. júl. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fog változni, én 30 felett lettem komolyabb nőkènt.
2023. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kitana. ***** válasza:
50%
20 évesen még majdnem mindneki gyerekes. Épphogy kinőtt a tinikorból, hova legyen még komoly felnőtt?
2023. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Változhat még, de szerintem ez is egy jó személyiségtípus, mert nem feltétlen az a felnőtt, aki mereven ragaszkodik mindenhez. Minél változatosabb egy társadalom, annál érdekesebb.
2023. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
A férfi 35 évesen kezdődik. 30 éves korig meg csak kisfiú.
2023. júl. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze kisfiúk 30-ig :D

35 felett már ronda mind, az lenne a fèrfi?

2023. júl. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagyok srác, de 28 évesen se élek úgy, ahogy elfogadott lenne. Elmegyek bulizni, plüssükkel alszom, nem is tervezek ezen változtatni a közeljövőben, mert élvezem, és nagyon boldog vagyok így. Eszem ágában sincs elköteleződni, párkapcsolatot kezdeni valakivel, pláne megházasodni vagy gyereket vállalni, egyszerűen jelenlegi állapotomban nem vagyok erre alkalmas. Lehet, hogy sosem leszek, lehet, hogy egyszer átkattan bennem valami, nem tudhatjuk, mit hoz a jövő.

De felelősséget vállalok, nagyrészt a munkámban, meg magánéletben nem szorulok senki segítségére, eltartom magam, próbálok félretenni, vezetem a háztartásom, pár évig még vállalkozásom is volt, szóval tök jól funkcionálok, mint egy felnőtt. Ha vészhelyzet van (látok valakit az utcán feküdni, vagy ég a ház), akkor jól el tudom látni a rám osztott feladatot. Felnőttnek érzem magam, annak ellenére, hogy nem tartanak annak, mert nincsenek gyerekeim, meg nem tartok ott, ahol "kellene".

Abszolút nem gáz szerintem, ha valaki nem nőtt ki a bulizós, vagy videójátékozós időszakából. Nem kell mindenkinek ugyanúgy élnie. Ha ellátod a funkcióidat, mentálisan egészséges vagy, akkor semmi gond nincs azzal, hogy "gyerekes" vagy 20 évesen - eleve a legtöbb ember szerintem még ebben az életkorban nagyra nőtt gyerek. Csak tanulják a felnőtt létet. Nem tudom, miért érzed azt, hogy gyerekes vagy, nem fejtetted ki, de nem vagy lemaradva semmiben.

És az ember élete végéig változik. Te is változol majd.

2023. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!